Malatya ↔ Sivas Tren Saatleri

Sivas Malatya arası Güney ve Vangölü Ekspresi ile haftanın belirli günlerinde karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Malatya den İlk tren 16 45 saatinde hareket etmektedir. Sivas ise ilk tren 21 25 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 252 km olup yaklaşık 4s:8dk sürmektedir. Ekspres Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 17 tl dir.

Sivas ↔ Malatya Tren Saatleri

Sivas Malatya Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi ve Güney Kurtalan Treni Çalışır.

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Güney Kurtalan Ekspresi Malatya Sivas Malatya arasında haftanın 5 günü Çalışır. Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Malatya dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Van Gölü Ekspresi Malatya Sivas arasında haftada 2 gün işler Sivas dan Salı Pazar Malatya dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer ? 

Sivas Malatya Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir. Sivas Malatya Trenle kaç km ? Malatya Sivas Arası Tren mesafesi 252 km dir.

Sivas ↔ Malatya Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 17,5 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 31 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 9 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 14 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Malatya Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Malatya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Malatya Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır

Sivas Tren istasyonu telefonu ? 0 346 221 10 91 dır Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır

Sivas tren istasyonu

Malatya Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Malatya ve Sivas den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Malatya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Malatya ve Sivas den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sivas Malatya treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Malatya Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Malatya Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Malatya Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Malatya veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Malatya Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Malatya Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Malatya Sivas Tren saatleri? Malatya Sivas Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Malatya den İlk tren 16 45 saatinde hareket etmektedir. Sivas ise ilk tren 21 25 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir