Sincan Bozüyük Tren Seferleri

Sincan – Bozüyük Tren Saatleri

Bozüyük – Sincan Tren saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Sincan Bozüyük arasında günde 1 ekspres 1 Sefer düzenlemektedir. Bu trenlerin ortalama yolculuk süreleri 3,5 saat civarındadır. Bilet Fiyatları ise Tam bilet 43 TL dir. Sincan’dan kalkan tek anahat tren gece 22:20, Bozüyük’ten 01:54 saatinde hareket etmektedir.

Bozüyük treni saat kaçta? Sincan’a hızlı tren seferi var mı? Ekspres tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Bozüyük Sincan tren güzergahı

Sincan Bozüyük Hızlı Tren yolu Güzergahı

Sincan Bozüyük Tren bilet fiyatları 2021:

Sincan Bozüyük Tren fiyatları: Aşağıda Sincan Bozüyük tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

  • Ankara Ekspresi Tam Bilet: 43 TL
  • Boğaziçi Ekspresi Tam Bilet:

BOZÜYÜK – SİNCAN BOĞAZİÇİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Sincan Bozüyük treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Sincan Bozüyük ekspresi trenleri Sincan Bozüyük Hattında hergün çalışır

Sincan tren istasyonu

Sincan tren garı çalışma saatleri : Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Sincan istasyonu telefonu ? Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Bozüyük trenle kaç saat sürer? Sincan Bozüyük Treni 01:30 Saat Sürer. Sincan Bozüyük trenle kaç km?  Sincan Bozüyük Arası Tren Yolu Mesafesi 276 km dir.

Sincan Bozüyük son tren : Sincan Bozüyük tren son seferi hergün saat 17:13 de Sincan Tren Garından hareket eder

Bozüyük hızlı tren istasyonu

Bozüyük Sincan hızlı tren: Bozüyük Sincan hızlı tren seferi Her gün saat 08:56 de Bozüyük Tren Garından hareket eder

Bozüyük tren garı çalışma saatleri: Bozüyük Tren Garı 24 Saat Açıkdır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

Bozüyük tren garı çalışma saatleri : Bozüyük Tren Garı 07:00 – 10:00, 15:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Bozüyük tren Garı telefonu? Bozüyük Tren istasyonu Telefonu 0 228 315 10 63 dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir