17 Eylül Ekspresi Tren Saatleri

İzmir KalkışSaatiBandırma KalkışSaati
Basmane09:15Bandırma↓16:05
çiğli09:44Balıkesir17:43
Menemen10:05Soma19:01
Manisa10:53Akhisar19:36
Akhisar11:36Manisa20:19
Soma12:15Menemen21:06
Balıkesir13:34Çiğli21:23
Bandırma Varış15:08İzmir Varış21:50

İzmir Bandırma 17 Eylül Ekspresi Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tren İzmir Basmane- Bandırma Balıkesir- İzmir Basmane arasında her gün karşılıklı sefer yapar. Yalnızca 2+1 pulman vagonlardan oluşan tren bir Basmane-Bandırma arasındaki seferini 6 saat 40 dakikada tamamlar.

17 Eylül Ekspresi Tren güzergahı ve durakları

İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Muradiye, Manisa, Saruhanlı, İshakçelebi, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Soğucak, Çukurhüseyin, Balıkesir (Gökköy) durur. Devamında 17 Eyül Ekspresi ile Balıkesir İzmir, Susurluk, Aksakal, Kuşcenneti, Bandırma Gar, Bandırma Şehir,

17 Eylül Ekspresi
17 Eylül Ekspresi Tren Güzergahı

Balıkesir, Çukurhüseyin, Soğucak, Savaştepe, Soma, Kırkağaç, Akhisar Manisa, İshakçelebi, İzmir Manisa, Muradiye, Ayvacık, Emiralem, Menemen, Çiğli, İzmir (Basmane),

İzmir Bandırma Kaç Saat Sürer?  5 Saat Sürer

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 (TCDD)  nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.