17 Eylül Ekspresi Tren Saatleri

17 eylül ekspresi tren saatleri

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021

İzmir Bandırma 17 Eylül Ekspresi Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz 17 Eylül Ekspresi İzmir Basmane- Bandırma/ Balıkesir- İzmir Basmane arasında her gün karşılıklı sefer yapar. Yalnızca 2+1 pulman vagonlardan oluşan tren bir Basmane-Bandırma arasındaki seferini 6 saat 40 dakikada tamamlar.

17 Eylül Ekspresi ile İzmir Bandırma Kaç Saat Sürer?  5 Saat Sürer

17 Eylül Ekspresi Tren Güzergahı

İzmir Balıkesir 17 Eylül Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 20,5 TL, Genç; 16 TL Yaşlı; 10 TL

17 Eylül Ekspresi Tren güzergahı ve durakları

İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Muradiye, Manisa, Saruhanlı, İshakçelebi, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Soğucak, Çukurhüseyin, Balıkesir (Gökköy), Balıkesir, Yeniköy, Susurluk, Aksakal, Kuşcenneti, Bandırma Gar, Bandırma Şehir,

Balıkesir, Çukurhüseyin, Soğucak, Savaştepe, Soma, Kırkağaç, Akhisar, İshakçelebi, Saruhanlı, Manisa, Muradiye, Ayvacık, Emiralem, Menemen, Çiğli, İzmir (Basmane),

Bandırma KalkışTren Saatiİzmir KalkışTren Saati
Bandırma Gar00:02İzmir00:01
Kuşcenneti00:03Çiğli00:02
Aksakal00:04Menemen00:03
Susurluk00:05Muradiye00:04
Balıkesir00:06Manisa00:05
Soğucak00:07Saruhanlı00:06
Savaştepe00:08Akhisar00:07
Soma00:09Kırkağaç00:08
Kırkağaç00:10Soma00:09
Akhisar00:11Savaştepe00:10
Kapaklı00:12Soğucak00:11
Saruhanlı00:13Çukurhüseyin00:12
Manisa00:14Balıkesir00:13
Muradiye00:15Yeniköy00:14
Ayvacık00:16Susurluk00:15
Menemen00:17Aksakal00:16
Çiğli00:18Kuşcenneti00:17
İzmir00:19Bandırma Gar00:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir