Muş Ankara Tren Seferleri

Ankara – Muş Tren Saatleri

Muş – Ankara Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Ankara Muş Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi  Treni Çalışır.

Ankara şehir garından Salı ve Pazar günleri tek tren 11:20 saatinde hareket etmekte olup, Muş istasyonundan ise Salı Perşembe günleri 10:35 saatinde hareket etmektedir.

Muş Ankara tren seferleri yaklaşık 22 saat 15 dk sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı TCDD ye ait Van gölü expresi ile haftanın belirli günlerinde 1 sefer yapılmaktadır. Expres Tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 50 TL dir.

Van Gölü Ekspresi Muş Ankara arasında haftada 2 gün işler Ankara den Salı Pazar Muş dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Ankara – Muş Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 50 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 59 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi

ANKARA – MUŞ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara Muş treni saat kaçta? Muş’a tren seferi var mı? Van gölü Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Muş – Ankara trenle kaç saat Sürer?

Muş – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Muş arası Tren yolu mesafesi 1224 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 22 saat 43 dakika sürmektedir, Ankara-Muş tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Muş tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Muş tren güzergahı

Muş Ankara tren yolu güzergahı

Ankara Muş Diğer Rota: 11 sa. 47 dk. (1.000 km), kalkış: Ankara Gar varış: Muş Tren Garı

Muş Garından Ankara tren istasyonuna ve Ankara Garından Muş Tren istasyonuna haftanın iki günü  Tren seferleri düzenlenir.

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu 0 312 309 05 15 dır Adresi, Ankara Gar, Doğanbey, Ankara Gar No:1, 06050 Altındağ/Ankara

Muş Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 436 216 11 17 dır. Adresi, Muş Tren Garı, Yeşilyurt Mh. Emniyet Sk. Pk:49200 Muş Merkez/muş

Ankara Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Muş’dan geçen Vangölü Ekspresi TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Muş Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Muş’dan Geçen Vangölü Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Muş tren istasyonu

Muş Ankara treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Muş Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Muş Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Muş tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Vangölü Ekspresi trenidir. Ankara veya Muş istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Muş Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Muş Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara şehir garı tren seferleri

Ankara Muş Vangölü Ekspresi Tren saatleri?

Ankara Muş Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara şehir garından ilk tren 10:55 saatinde hareket etmekte olup, Muş istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir