Aydın Tren Saatleri

Aydın’dan Nerelere Tren Seferleri Var? İzmir Torbalı Selçuk Nazilli Denizli Söke Gaziemir Yönüne hergün Vardır

Aydın Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Aydın  Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

AYDIN EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
TAM Ücret :

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Aydın Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 0 272 213 79 19 dır Adresi Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Gençlik Cd. No:8, 09100 Aydın Merkez/Aydın

Aydın tren garı

Aydın tren garı 1940 yıllarda yapılmış olup tren garının en yakınında kalacak yer olarak eylül pansiyon bulunmaktadır

Aydın otogarı Tren garına 2,5 km mesafede olup araçla 7 dk sürmektedir.

Aydın da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  : Aydın dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz koltuklu ve Yataklı trenlerdir.

Aydın seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ?  Aydın dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Aydın Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Aydın treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Aydın Tcdd Bölgesel  treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Aydın Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Aydın tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Aydın tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Aydın istasyon gişesinden,  Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Aydın Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın Tren saatleri? Aydın dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Aydın Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Aydın Trenle Kaç Saat sürer?  Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini  diğer Aydın garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir