Dörtyol Tren Saatleri

Dörtyol’dan Nerelere Tren Var İskenderun Mersin Bölgesel Treni ile İskenderun Erzin Ceyhan İncirlik Adana Tarsus Mersin yönüne her gün tren seferi vardır.

Dörtyol Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Dörtyol Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

DÖRTYOL EN UCUZ BÖLGESEL TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Dörtyol treni saat kaçta? Dörtyol’a tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Dörtyol Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Dörtyol trenleri Dörtyol Tren istasyonunda her gün çalışır?

Dörtyol tren garı çalışma saatleri Dörtyol Tren Garı 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Dörtyol tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 326 712 24 54 dır.

Dörtyol tren istasyonu

Dörtyol Tren garına ulaşım Dörtyol tren istasyonu Dörtyol merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Dörtyol de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  Dörtyol den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Dörtyol seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Dörtyol den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Dörtyol treninde Yiyecek içecek bulunur mu?  Dörtyol Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Dörtyol tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Dörtyol tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Dörtyol istasyon gişesinden, Dörtyol Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Dörtyol Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Dörtyol Tren saatleri? Dörtyol dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Dörtyol Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Dörtyol Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Dörtyol garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir