Kırıkkale ↔ Ergani Tren Saatleri

2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 750 km olup yaklaşık 17 saat 16 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 36,00 TL,

Ergani ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Ergani Kırıkkale Ergani Arası Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekpresi Treni Çalışmaktadır. 

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Güney Kurtalan Ekspresi Kırıkkale Ergani Kırıkkale arasında haftanın 5 günü Çalışır Kırıkkale dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Ergani dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Ergani ↔ Kırıkkale Tren fiyatları

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 36 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 50 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 16 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 28 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Ergani ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer ?

Ergani Kırıkkale Ergani Arası Trenle Yaklaşık  18 Saat sürmektedir.

Ergani Kırıkkale Tren yolu güzergahı

Ergani Kırıkkale Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Ergani Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır

Kırıkkale Tren istasyonu telefonu ? 0 312 309 05 15 dır Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır

Kırıkkale Ergani Trenle kaç km ? Ergani Kırıkkale Arası Tren mesafesi 750 km

kırıkkale tren garı

Ergani – Kırıkkale tren ile kaç saat sürer ? Kırıkkale – Ergani arası Tren yolu mesafesi 750 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 17 saat 12 dakika sürmektedir, Kırıkkale-Ergani tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kırıkkale – Ergani tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ergani – Kırıkkale arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Ergani ve Kırıkkale den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kırıkkale – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Ergani ve Kırıkkale den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kırıkkale – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Ergani – Kırıkkale Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ergani – Kırıkkale Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ergani veya Kırıkkale istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ergani – Kırıkkale Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Ergani – Kırıkkale Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. E

Ergani – Kırıkkale Tren saatleri? Ergani Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale den ise ilk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir