Manisa ↔ Soma Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Manisa ↔ Soma Tren Saatleri

Manisa
Kalkış
Tren
Adı
Soma
Kalkış
08:14TCDD06:18
10:13TCDD06:55
15:13TCDD11:10
19:04TCDD16:05
19:21TCDD19:12
Manisa Tren Saatlerinde Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

Soma Manisa Soma Arası Anahat Trenlerinden Ege Ekspresi, 6 Eylül, 17 Eylül, Karesi, İzmir Mavi Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Tcdd Soma Manisa tren saatleri iki şehir arası 5 Ekspres tren ile hergün karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 91 km olup yaklaşık 1s:38dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 11 tl dir.

Manisa ↔ Soma trenle kaç saat Sürer ? 

Manisa Soma Manisa Arası Trenle Yaklaşık  1,5 Saat sürmektedir. Soma Manisa Trenle kaç km ? Manisa Soma Arası Tren mesafesi 91 km dir.

Manisa tren istasyonu

Soma ↔ Manisa Tren fiyatları

  • Karesi Ekspresi Tam 7 TL
  • 17 Eylül Ekspresi 7 TL
  • 6 Eylül Ekspresi 6 TL
  • İ Mavi Treni Pulman Tam 10 TL
  • İ Mavi Treni Örtülü Kuşetli 25TL
  • İ Mavi Yataklı Tek kişi TL 100 Çift Kişi 70 Tl

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Soma Manisa Tren Yolu Güzergahı

Manisa Garından Soma tren istasyonuna ve Soma Garından Manisa Tren istasyonuna her gün 5 Tren seferleri düzenlenir. Manisa Soma Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Soma tren istasyonu

Soma Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Soma Tren istasyonu telefonu ? 0 236 613 21 47 dır

Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Soma Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Soma ve Manisa den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Manisa Soma tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Soma ve Manisa den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa Soma treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Soma Manisa Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Soma Manisa Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Soma Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Soma veya Manisa istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Soma Manisa Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Soma Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Soma Manisa Tren saatleri?

Soma Manisa Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Soma den İlk tren 06 18 saatinde hareket etmektedir. Manisa ise ilk tren 08 14 saatinde hareket etmektedir.

6 Eylül ekspresi

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur.

17 Eylül ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

Karesi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır.

Ege Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

İzMavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir