Sincan – KÜTAHYA tren saatleri

Tren Saatleri 22 Ocak, 2020 10:45 Tren Saatleri

TCDD Sincan Kütahya istasyonları arasında sadece İzmir mavi ekspres treni çalışmaktadır. İki şehir arasında yolculuk 4 saat 16 dakika sürmektedir. Yolculuğunuzu 2 artı 1 pulman vagonlarda yapabilirsiniz. Biletiniz standart bilet olup, TCDD tam bilet fiyatı 29 TL dir.

Sincan – Kütahya tren saatleri

Kütahya Sincan arasında sadece izmir mavi treni çalışmaktadır

İZMİR
KALKIŞ
SAATİANKARA
KALKIŞ
SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar06:52
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺

Kütahya’dan 03:08 de Kalkan izmir mavi Treni 07:21 saatinde sincan’a varmaktadır. Sincan istasyondan 20:19 saatinde Kalkan Express tren ise kütahya’ya Gece yarısı 00:35 de varmaktadır.

kütahya tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir