Sincan – Kütahya tren saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Sincan – Kütahya tren saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Kütahya Sincan arasında sadece İmavi treni çalışmaktadır.

TCDD Sincan Kütahya istasyonları arasında sadece İmavi ekspres treni çalışmaktadır. İki şehir arasında yolculuk 4 saat 16 dakika sürmektedir. Yolculuğunuzu 2 artı 1 pulman vagonlarda yapabilirsiniz. Biletiniz standart bilet olup, TCDD tam bilet fiyatı 29 TL dir.

Kütahya’dan 03:08 de Kalkan izmir mavi Treni 07:21 saatinde sincan’a varmaktadır. Sincan istasyondan 20:19 saatinde Kalkan Express tren ise kütahya’ya Gece yarısı 00:35 de varmaktadır.

kütahya tren istasyonu

Sincan – Kütahya tren ile kaç saat sürer?

Kütahya – Sincan arası Tren yolu mesafesi 282 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 20 dakika sürmektedir, Kütahya-Sincan tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kütahya – Sincan tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sincan – Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sincan ve Kütahya’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kütahya – Sincan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Sincan ve Kütahya’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kütahya – Sincan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Sincan – Kütahya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Sincan – Kütahya Tcdd Ekspresi treninde ayrıca yemekli vagon vardır.

Sincan – Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Ekspres trenidir. Biletinizi Sincan veya Kütahya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Sincan – Kütahya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Sincan – Kütahya Çalışan Ekspres Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Sincan – Kütahya Tren saatleri?

Sincan dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Sincan – Kütahya Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Kütahya istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 03:08 Sincan şehrinden 20:19 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir