Basmane – Gaziemir Tren Saatleri

İzmir şehir içinde İZBAN seferleri vardır.

İzBan çalışır.

Gaziemir – Basmane Tren Saatleri

Gaziemir İzmir Arasında İzban Her 10 dakada bir karşılıklı metro ve tramvay seferi yapmaktadır. Gaziemir’den ilk Tcdd Göller ekspres tren 06:28 Saatinde, Basmane’den ilk bölgesel tren 06:30 saatinde hareket etmektdedir.

İzmir Gaziemir arası TCDD ye ait 4 Bölgesel Tren ve Göller Ekspresi ile 10 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 10 km olup yaklaşık 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 5,00 TL

Gaziemir – Basmane Tren fiyatları

  • Bölgesel Pulman Tam 5 TL
  • Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli  TL

İZMİR – GAZİEMİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

İzmir treni saat kaçta? Gaziemir’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Basmane – Gaziemir trenle kaç saat Sürer? 

Basmane Gaziemir İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  15 dk sürmektedir.

Gaziemir İzmir Basmane Trenle kaç km? İzmir Basmane Gaziemir Arası Tren mesafesi 12 km dir.

Basmane Gaziemir Tren Güzergahı

Gaziemir izmir tren yolu güzergahı

İzmir Basmane Garından Gaziemir tren istasyonuna ve Gaziemir Garından İzmir Basmane Tren istasyonuna her gün 18 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Basmane Gaziemir İzmir Basmane ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır İzmir Basmane Gaziemir Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

gaziemir tren istasyonu

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

Gaziemir Tren istasyonu telefonu 0 232 251 34 32 dır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu 0 262 321 10 39 dır.

Gaziemir – İzmir tren ile kaç saat Sürer?

İzmir – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 12 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 15 dakika sürmektedir, İzmir-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir – İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir – İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

İzmir – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – İzmir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir – İzmir Tren saatleri?

Gaziemir – İzmir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 06:26 saatinde hareket etmektedir. İzmir den ise ilk tren 06:20 saatinde hareket etmektedir.

Gaziemir izmir arasında tren var mı?

Gaziemir Basmane Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli, Basmane Tire, Ödemiş Basmane, İzmir Aydın ve göller Express Trenleri Hergün karşılıklı 20 tren seferi ile Çalışmaktadır.

Basmane Denizli Bölgesel Treni

GarTren Saati Tren SaatiTren SaatiTren SaatiTren Saati
Denizli Kalkış05:4508:3010:4512:4516:30
Nazilli07:0709:5212:2114:0917:55
Aydın07:5910:4313:1415:0118:47
Selçuk09:0111:4614:2216:0419:49
Torbalı09:4112:1814:5416:3520:20
Hava alanı10:1012:4515:2317:0220:46
Gazi emir10:1612:5215:2817:0720:52
İzmir Varış10:3513:0915:4517:2621:09
İzmir Kalkış07:1010:4512:3016:45
Gaziem07:2611:0312:5117:03
Hava alanı07:3211:0812:5617:09
Torbalı08:0311:3713:2417:37
Selçuk08:3412:0813:5518:15
Aydın09:3913:1515:0319:29
Nazilli10:3114:1116:0020:18
Denizli Varış11:4915:2917:2921:35
İzmir Denizli Bölgesel Treni, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 40 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Basmane Tire Bölgesel Treni

GarSaatSaatSaatSaat
İzmir Kalkış10:0014:1515:2019:00
Gaziemir10:1514:3815:4019:18
Menderes10:2614:4915:5019:28
Torbalı10:5315:1416:1719:50
Bayındır11:3015:4616:4820:31
Çatal11:4415:5616:5820:42
Toki11:5216:0417:0620:50
Tire Varış12:0016:1117:1420:57
Tire Kalkış06:3008:0013:0016:40
Toki06:3708:0913:0816:49
Çatal06:4508:1713:1716:57
Bayındır06:5408:2913:2717:11
Torbalı07:2509:0414:0217:51
Menderes07:5109:3014:2718:15
Gaziemir08:0109:4014:3918:25
İzmir Varış08:2009:5714:5718:44
Basmane Tire Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16,5 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

GarSaatSaatSaatSaatSaatSaat
İzmir Kalkış06:3009:0012:0015:3017:0020:40
Gaziemir06:5109:1412:1715:5217:1821:03
Hava alanı06:5609:1912:2215:5817:2321:09
Torbalı07:2409:4612:5016:3617:5021:39
Bayındır08:0110:2013:2817:1218:2822:12
Ödemiş Varış08:4610:5914:0917:5219:1022:49
Ödemiş Kalkış05:2007:1009:3511:3015:0018:05
Bayındır06:0908:0010:2112:1415:4518:57
Torbalı06:5008:3710:5412:5116:1819:39
Hava alanı07:2009:0911:2213:2216:4420:09
Gaziem07:2509:1411:2813:2716:4920:16
İzmir Varış07:4409:3311:4513:4517:0920:33
Ödemiş İzmir Tren saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 19 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Göller ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:27Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:04
Torbalı00:04Nazilli03:27
Selçuk00:38Aydın04:20
Aydın01:48Selçuk05:28
Nazilli02:37Torbalı06:05
Denizli04:08Menderes Hvx
Burdur07:37Gaziemir06:41
Isparta Varış07:37İzmir Varış06:57
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. 12 Aralık 2021

izm ayd

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gazi emir15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.