Bölgesel Trenler

Tcdd Bölgesel Tren Saatleri Aşağıdaki Tabloda Şehir şehir ve Tren Hattına göre Kalkış Saatleri verilmiştir. Bölgesel Tren Saatleri 2019 yaz dönemi tren seferleri tarifesine göre 19:17 saatinde güncellenmiştir.

Bölgesel Trenler
Halkalı EdirneHalkalı Çerkezköy
Ada EkspresiHalkalı Gebze
Sincan PolatlıKarabük Zonguldak
Zonguldak Çaycuma
İzmir Denizliİzmir Nazilli
İzmir Ödemişİzmir Söke
İzmir Tireİzmir Uşak
İzmir AlaşehirManisa Alaşehir
Denizli SökeSöke Nazilli
Tire Çatalİzmir Balıkesir
Erzincan DivriğiSivas Divriği
Elazığ MalatyaElazığ Tatvan
Batman Diyarbakır
Adana MersinMersin Islahiye
Mersin İskenderunKonya Karaman
Eskişehir AfyonEskişehir Kütahya
Eskişehir TavşanlıKütahya Balıkesir
  • Bölgesel tren saatleri ile ilgili önemli Notlar
  • Bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi koltuklu trenlerdir.
  • TCDD Bölgesel Trenlerde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • TCDD Bölgesel Tren biletini sadece istasyon gişelerinden nakit para ile Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • TCDD Bölgesel Trenler de Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur.
  • TCDD Bölgesel Trenler kalabalık olacağından Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Halkalı Edirne Bölgesel Tren Saatleri

Edirne
Kalkış
SaatiHalkalı
Kalkış
Saati
Edirne↓07:39Halkalı↓08:40_18:00
Lülburgaz↓08:47_16:31Çatalca↓09:14_18:40
Muratlı↓09:17 17:03Çerkzköy↓10:04 19:32
Çorlu↓09:41 17:26Çorlu↓10:26 19:56
Çerkzköy↓10:05 17:48Muratlı↓10:47 20:17
Çatalca↓10:53 18:41Lülburgaz↓11:15 20:46
Halkalı Varış11:26 19:15Edirne Varış21:52

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:55_09:00 15:00_17:55
Pendik↓
08:15_12:25 17:30_20:50
Mpaşa↓06:02 09:07 15:07 18:03Gebze↓08:33_12:43 17:55_21:08
Arifiye↓06:11 09:16 15:16 18:15Hereke↓08:48 12:58 18:10 21:23
Sapanca↓06:18 09:23 15:23 18:22Yarımca↓08:55 13:05 18:17 21:30
İzmit↓06:40 09:45 15:45 18:45 Derince↓09:03 13:13 18:25 21:38
Derince↓06:46 08:51 15:51 18:51İzmit↓09:10 13:20 18:32 21:45
Yarımca↓06:54 09:59 15:59 18:59Sapanca↓09:31 13:41 18:53 22:06
Hereke↓07:01 10:06 16:06 19:06Arifiye↓09:38 13:47 19:00 22:13
Gebze↓07:15 10:20 16:20 19:20Mpaşa↓09:48 13:58 29:10 22:13
PendikVarışAda pazarıVarış

Ankara Sincan Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

Ankara KalkışSaatiPolatlı KalkışSaati
Ankaraxxx 12:00 18:05Polatlı07:00 13:30 19:20
Sincan05:45 12:17 18:22Temelli07:23 13:52 19:44
Malıköy06:08 12:40 18:45Malıköy07:29 13:58 19:50
Temelli06:14 12:46 18:51Sincan07:51 14:21 20:13
Polatlı Varış06:35 13:07 19:12Ankara Varış08:08 14:38 20:30

Karabük Zonguldak Bölgesel Tren Saatleri

Gökçebey Zonguldak Bölgesel Tren Saatleri

GÖKÇE BEY KALKIŞSAATİZON GULDAK KALKIŞSAATİ
Gökçe bey↓05:40_06:35 12:25 18:25Zon guldak↓09:30_16:25 17:30 20:30
Çay cuma↓06:01 06:56 12:46 18:46Kilimli↓09:42 16:37 17:42 20:42
Kilimli↓07:03 07:56 13:47 19:48Çay cuma↓10:47 17:42 18:47 21:49
Zon guldak Varış07:14 08:07 13:58 19:59Gökçe bey Varış11:06 18:01 19:06 22:08

izmir Denizli Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR KALKIŞSAATİDENİZLİ KALKIŞSAATİ
izmir↓07:42 08:53 11:30 15:30 16:41 17:54Denizli↓04:20 05:50 08:25 12:45 14:35 17:30
Gaziemir↓08:01 09:13 11:49 15:49 17:01 18:13Nazilli↓05:45 07:15 09:51 14:11 16:00 19:00
Adnan Menderes Hava alanı↓08:06 09:18 11:55 15:55 17:06 18:19Aydın↓06:34 08:05 10:43 15:01 16:54 19:52
Torbalı↓08:36 09:48 12:25 16:25 17:37 18:50Selçuk↓07:36 09:08 11:46 16:06 17:57 20:55
Selçuk↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20Torbalı↓08:05 09:39 12:14 16:34 18:27 21:26
Aydın↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20A Menderes Hava alanı↓08:37 10:09 12:44 17:06 18:57 21:56
Nazilli↓11:05 12:22 14:45 18:59 19:58 21:21Gaziemir↓08:43 10:14 12:50 17:12 19:02 22:02
Denizli Varış12:27_13:48 16:09 20:19 21:18 22:41izmir Varış09:02_10:33 13:09 17:30 19:21 22:21

izmir Nazilli Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR KALKIŞSAATİNAZİLLİ KALKIŞSAATİ
izmir↓13:41Nazilli↓17:50
Gaziemir↓14:00Aydın↓18:47
A Menderes Hava alanı↓14:06Selçuk↓19:48
Torbalı↓14:35Torbalı↓20:16
Selçuk↓15:03A Menderes Hava alanı↓20:45
Aydın↓16:05Gaziemir↓20:50
Nazilli Varış16:59izmir Varış21:09

izmir Ödemiş Bölgesel Tren saatleri

İzmir
Tren
kalkış
SAATİÖdemiş
Tren
kalkış
SAATİ
izmir↓06:20 09:20 12:30 15:05 17:05 20:30 Ödemiş↓05:20 07:05 08:45 12:00 14:50 17:55
Gaziemir↓06:39 09:39 12:49 15:25 17:25 20:49Bayındır↓06:05 07:47 09:21 12:41 15:34 18:41
A Menderes Hava alanı↓06:44 09:44 12:54 15:31 17:31 20:54 Torbalı↓06:39 08:24 09:51 13:16 16:04 19:16
Torbalı↓07:14 10:15 13:24 16:05 18:03 21:24 A Menderes Hava alanı↓07:09 08:56 10:20 13:45 16:33 19:45
Bayındır↓07:46 10:43 13:58 16:35 18:40 21:53 Gaziemir↓07:14 09:01 10:26 13:51 16:38 19:50
Ödemiş Varış08:28_11:18 14:39 17:14 19:21 22:27izmir Varış07:31_09:11 10:46 14:08_16:55 20:12

izmir Söke Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR KALKIŞSAATİSÖKE KALKIŞSAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:49Selçuk↓06:49
A menderek Hava alanı↓19:55Torbalı↓07:19
Torbalı↓20:27A menderes Hava alanı↓07:48
Selçuk↓20:56Gaziemir↓07:53
Söke Varış21:54izmir Varış08:12

izmir Tire Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR KALKIŞSAATİTİRE KALKIŞSAATİ
izmir↓09:54 13:53 15:55 19:06Tire↓06:10 07:40 11:50 16:50
Gazi emir↓10:13 14:13 16:14 19:25Bayın dır↓06:31 08:08 12:11 17:17
A Mderes Havaa lanı↓10:19 14:19 16:19 19:31Torbalı↓06:59 08:39 12:38 17:52
Torbalı↓10:48 14:48 16:49 20:02 A Mnde res Hava alanı↓ 07:32 09:09 13:08 18:21
Bayı ndır↓11:22 15:16 17:18 20:31Gaz iemir↓07:38 09:14 13:14 18:29
Tire Varış11:49_15:47 17:38 20:47izmir Varış07:55_09:34 13:39 18:47

izmir Uşak bölgesel tren saatleri

İZMİR KALKIŞSAATİUŞAK KALKIŞSAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli↓08:08 15:31Ala şehir↓08:57 18:40
Mene men↓08:26 15:49Salihli↓09:49 19:34
Manisa↓09:14 16:33Turgutlu↓10:33 20:20
Turgutlu↓09:44 17:04Manisa↓11:06 20:53
Salihli↓10:29 17:46Menemen↓11:51 21:39
Ala şehir↓11:22 18:41Çiğli↓12:09 21:56
Uşak Varış13:42_21:18izmir Varış12:38_22:25

izmir Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemen↓11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen↓07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

Manisa Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

MANİSA KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
Manisa↓18:20Alaşehir↓15:40
Turgutlu↓18:49Salihli↓16:25
Salihli↓19:33Turgutlu↓17:02
Alaşehir Varış20:22Manisa VArış17:26

Denizli Söke Bölgesel Tren Saatleri

DENİZLİ KALKIŞSAATİSÖKE KALKIŞSAATİ
Denizli↓06:45 10:30Söke↓06:35 15:55
Nazilli↓08:10 11:56Aydın↓07:38 16:57
Aydın↓09:08_12:53Nazilli↓08:36_17:48
Söke Varış10:09 13:52Denizli Varış09:58 19:09

Nazilli Söke Bölgesel Tren Saatleri

NAZİLLİ KALKIŞSAATİSÖKE KALKIŞSAATİ
Nazilli↓13:00 17:10Söke↓10:45 14:00
Aydın↓13:55_18:05Aydın↓11:46_14:59
Söke Varış14:53 19:03Nazilli Varış12:36 15:50

Tire Çatal Bölgesel Tren Saatleri

TİRE KALKIŞSAATİÇATAL KALKIŞSAATİ
Tire↓05:40_18:10Çatal↓05:55_18:55
Çatal Varış05:50 18:20Tire Varış06:06 19:06

Erzincan Divriği Bölgesel Tren Saatleri

ERZİNCAN KALKIŞSAATİDİVRİĞİ KALKIŞSAATİ
Erzincan↓14:30Divriği↓05:30
Divriği varış17:34Erzincan Varış08:36

Sivas Divriği Bölgesel Tren Saatleri

SİVAS KALKIŞSAATİDİVRİĞİ KALKIŞSAATİ
Sivas↓08:01_18:10Divriği↓06:00_16:15
Divriği Varış10:41 21:06Sivas Varış08:48 18:58

Elazığ Malatya Raybüs Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİMALATYA
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓18:10Malatya↓06:45
Malatya Varış20:22Elazığ Varış08:50

Elazığ Tatvan Bölgesel Tren Saatleri

ELAZIĞ KALKIŞSAATİTATVAN KALKIŞSAATİ
Elazığ↓07:05Tatvan↓07:35
Genç↓09:38Muş↓09:04
Muş↓11:32Genç↓10:49
Tatvan Varış13:02Elazığ Varış13:15

Diyarbakır Batman Bölgesel Tren Saatleri

DİYARBAKIR KALKIŞSAATİBATMAN KALKIŞSAATİ
Diyar bakır↓08:40 17:50Batman↓05:30 15:00
Bismil↓09:37_18:47Bismil↓06:18_15:48
Batman Varış10:24 19:33Diyar bakır Varış06:18 15:48

Adana Mersin Bölgesel Tren Saatleri

İstasyonAdana Mersin Yönü Tren Saatleri
Adana
Kalkış
05:50 06:15 06:45 07:05 07:30 08:15 09:00 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:50 17:15 17:45 18:15 18:40 20:00 20:45 21:30 22:30
Şehitlikx 06:24 06:54 07:14 07:39 08:24 09:09 11:09 11:54 12:39 13:24 14:09 14:54 15:39 16:24 16:59 17:24 17:54 18:24 18:50 20:11 20:54 21:39 22:39
Yenice06:11 06:39 07:09 07:31 07:54 08:39 09:24 11:22 12:07 12:54 13:37 14:22 15:09 15:54 16:39 17:14 17:39 18:09 18:39 19:05 20:26 21:09 21:54 22:54
Tarsus06:27 06:55 07:25 07:47 08:10 08:55 09:40 11:40 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55 17:30 17:55 18:25 18:55 19:21 20:42 21:25 22:10 23:10
Taşkentx 07:08 07:38 08:00 x x 09:50 12:38 13:23 14:08 x 15:35 x 17:08 17:43 18:08 18:38 19:08 x x x 22:20 23:23
Mersin
Varış
06:51 07:26 07:56 08:18 08:35 09:19 10:05 12:04 12:56 13:41 14:26 15:04 15:50 16:34 17:26 18:01 18:26 18:56 19:26 19:45 21:06 21:49 22:38 23:41
İstasyonMersin Adana Yönü Tren Saatleri
Mersin
Kalkış
05:45 06:10 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 17:00 18:00 18:30 19:00 19:35 20:30 21:30 22:30
Taşkent06:28 07:20 x 08:18 x 09:35 10:20 x x 12:35 13:20 xx 15:33 17:20 18:20 18:50 19:20 xx 21:51 22:50 16:18 x
Tarsus06:13 06:41 07:33 07:58 08:29 08:58 09:48 10:33 11:13 12:13 12:48 13:33 14:13 14:58 15:44 17:33 18:33 19:03 19:33 20:03 20:58 22:04 23:03
Yenice06:28 06:56 07:49 08:14 08:44 09:13 10:03 10:48 11:28 12:28 13:03 13:48 14:28 15:13 15:59 17:48 18:48 19:18 19:48 20:18 21:13 22:20 23:18
Şehitlik07:10 08:03 08:28 08:58 09:27 10:17 11:02 11:42 12:42 13:17 14:02 14:42 15:27 16:13 18:02 19:02 19:32 20:02 20:32 21:27 22:34 23:32 16:58 x
Adana
Varış
06:48 07:18 08:11 08:36 09:06 09:35 10:25 11:10 11:50 12:50 13:25 14:10 14:50 15:35 16:21 18:10 19:10 19:40 20:10 20:40 21:35 22:42 23:40 17:06

Mersin İslahiye Bölgesel Tren Saatleri

MERSİN KALKIŞSAATİISLAHİYE KALKIŞSAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremit hane Yüreğir↓19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Kiremit hane Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye Varış21:34Mersin Varış11:20

Mersin İskenderun Bölgesel Tren Saatleri

MERSİN
KALKIŞ
SAATİİSKENDERUN
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İskenderun↓07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Kiremit hane Yüreğir↓07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
İncirlik↓07:57 18:00Kiremit hane Yüreğir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13_19:16Tarsus↓10:05_19:57
İsken derun Varış09:40 19:43Mersin Varış10:33 20:28

Konya Karaman Bölgesel Tren Saatleri

KONYA KALKIŞSAATİKARA MAN KALKIŞSAATİ
Konya↓05:50 09:20 10:35 12:00 13:40 17:30 18:00 20:15Kara man↓07:35 09:05 10:35 12:35 14:05 14:40 15:55 19:30
Çumra↓06:25 09:55 x 18:05Çumra↓08:18 15:26 20:15
Kara man Varış 07:09_10:38 12:05 13:30 15:10 18:48 19:45 21:40Konya Varış08:52_10:35 12:05 14:05 15:35 16:04 17:35 20:50

Eskişehir Afyon Bölgesel Tren Saatleri

ESKİŞEHİR KALKIŞSAATİAFYON KALKIŞ SAATİ
Eskişehir↓18:30Afyon↓07:55
Kütahya↓20:03Gazlıgöl↓08:16
Gazlıgöl↓21:27Kütahya↓09:45
Afyon Varış21:47Eskişehir Varış11:15

Eskişehir Kütahya Bölgesel Tren Saatleri

ESKİŞEHİR KALKIŞSAATİKÜTAHYA KALKIŞSAATİ
Eskişehir↓09:30_14:25Kütahya↓11:30_16:40
Kütahya Varış10:59 15:59Eskişehir Varış13:01 18:07

Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Tren saatleri

ESKİŞEHİR KALKIŞSAATİTAVŞANLI KALKIŞSAATİ
Eskişehir↓20:00Tavşanlı↓06:00
Kütahya↓21:33Kütahya↓06:55
Tavşanlı Varış22:26Eskişehi Varış08:23

Kütahya Balıkesir Bölgesel Tren Saatleri

KÜTAHYA KALKIŞSAATİBALIKESİR KALKIŞSAATİ
Kütahya↓16:30Balıkesir↓07:15
Tavşanlı↓17:30Tavşanlı↓11:37
Balıkesir Varış21:49Kütahya Varış12:32

Tren saatleri 2019