Bölgesel Trenler

Tcdd Bölgesel Tren Saatleri Aşağıdaki Tabloda Şehir şehir ve Tren Hattına göre Kalkış Saatleri verilmiştir. Bölgesel Tren Saatleri 2019 yaz dönemi tren seferleri tarifesine göre 19:17 saatinde güncellenmiştir.

Bölgesel Trenler
Halkalı EdirneHalkalı Çerkezköy
Ada EkspresiHalkalı Gebze
Sincan PolatlıKarabük Zonguldak
Zonguldak Çaycuma
İzmir Denizliİzmir Nazilli
İzmir Ödemişİzmir Söke
İzmir Tireİzmir Uşak
İzmir AlaşehirManisa Alaşehir
Denizli SökeSöke Nazilli
Tire Çatalİzmir Balıkesir
Erzincan DivriğiSivas Divriği
Elazığ MalatyaElazığ Tatvan
Batman Diyarbakır
Adana MersinMersin Islahiye
Mersin İskenderunKonya Karaman
Eskişehir AfyonEskişehir Kütahya
Eskişehir TavşanlıKütahya Balıkesir
  • Bölgesel tren saatleri ile ilgili önemli Notlar
  • Bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi koltuklu trenlerdir.
  • TCDD Bölgesel Trenlerde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • TCDD Bölgesel Tren biletini sadece istasyon gişelerinden nakit para ile Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • TCDD Bölgesel Trenler de Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur.
  • TCDD Bölgesel Trenler kalabalık olacağından Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Halkalı Edirne Bölgesel Tren Saatleri

Edirne
Kalkış
SaatiHalkalı
Kalkış
Saati
Edirne↓07:39Halkalı↓08:40_18:00
Lburgaz↓08:47_16:31Çatlca↓09:14_18:40
Muratlı↓09:17 17:03Çerkköy↓10:04 19:32
Çorlu↓09:41 17:26Çorlu↓10:26 19:56
Çerkköy↓10:05 17:48Muratlı↓10:47 20:17
Çatalca↓10:53 18:41Lburgaz↓11:15 20:46
Halkalı
Varış
11:26 19:15Edirne
Varış
21:52

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Ada
pazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada
pazarı
05:55 09:00
15:20 18:15

Pendik
08:15 12:45
18:00 20:50
Mithat
paşa
06:02 09:07
15:27 18:23
Tuzla18:09
Arifiye06:11 09:16
15:36 18:35
Gebze08:35 13:03
18:19 21:14
Sapan
ca
06:18 09:23
15:43 18:42
Hereke08:50 13:18
18:34 21:29
İzmit06:40 09:45
16:05 19:06
Yarım
ca
08:55 13:2
18:41 21:36
Derin
ce
06:46 08:51
16:11 19:12
Derin
ce
09:05 13:33
18:49 21:43
Yarım
ca
06:54 09:59
16:19 19:20
İzmit09:10 13:40
18:56 21:51
Here
ke
07:01 10:06
16:26 19:27
Sapan
ca
09:33 14:01
19:17 22:12
Gebze07:15 10:20
16:40 19:42
Ari
fiye
09:38 14:00
19:24 22:19
Tuzla07:29 19:51Mpaşa09:48 14:19
19:34 22:29
PendikVarışAda pazarıVarış

Ankara Sincan Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
SaatiPolatlı
Kalkış
Saati
Ankaraxxx 12:00
18:05
Polatlı07:00 13:30
19:20
Sincan05:45 12:17
18:22
Temelli07:23 13:52
19:44
Malı
köy
06:08 12:40
18:45
Malı
köy
07:29 13:58
19:50
Temelli06:14 12:46
18:51
Sincan07:51 14:22
20:13
Polatlı
Varış
06:35 13:07
19:12
Ankara
Varış
08:08 14:38
20:30

Karabük Zonguldak Bölgesel Tren Saatleri

Gökçebey Zonguldak Bölgesel Tren Saatleri

GÖKÇE
BEY
KALKIŞ
SAATİZON
GULDAK
KALKIŞ
SAATİ
Gökçe
bey↓
05:40 06:35
12:25 18:25
Zongul
dak↓
09:30 16:25
17:30 20:30
Çay
cuma↓
06:01 06:56
12:46 18:46
Kilim
li↓
09:42 16:37
17:42 20:42
Kilim
li↓
07:03 07:56
13:47 19:48
Çay
cuma↓
10:47 17:42
18:47 21:49
Zonguldak
Varış
07:14 08:07
13:58 19:59
Gökçe
bey Varış
11:06 18:01
19:06 22:08

izmir Denizli Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:42 08:53
11:30 15:30
16:41 17:54
Denizli↓04:20 05:50
08:25 12:45
14:35 17:30
Gaziemir↓08:01 09:13
11:49 15:49
17:01 18:13
Nazilli↓05:45 07:15
09:51 14:11
16:00 19:00
AMen
deres
08:06 09:18
11:55 15:55
17:06 18:19
Aydın↓06:34 08:05
10:43 15:01
16:54 19:52
Torbalı↓08:36 09:48
12:25 16:25
17:37 18:50
Sel
çuk
07:36 09:08
11:46 16:06
17:57 20:55
Selçuk↓09:09 10:17
12:53 16:55
18:05 19:20
Tor
balı↓
08:05 09:39
12:14 16:34
18:27 21:26
Aydın↓09:09 10:17
12:53 16:55
18:05 19:20

Hava
alanı
08:37 10:09
12:44 17:06
18:57 21:56
Nazilli↓11:05 12:22
14:45 18:59
19:58 21:21
Gazi
emir↓
08:43 10:14
12:50 17:12
19:02 22:02
Denizli
Varış
12:27 13:48
16:09 20:19
21:18 22:41
izmir
Varış
09:02 10:33
13:09 17:30
19:21 22:21

izmir Nazilli Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİNAZİLLİ
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓13:41Nazilli↓17:50
Gaziemir↓14:00Aydın↓18:47
Havaalanı↓14:06Selçuk↓19:48
Torbalı↓14:35Torbalı↓20:16
Selçuk↓15:03Havaalanı↓20:45
Aydın↓16:05Gaziemir↓20:50
Nazilli Varış16:59izmir Varış21:09

izmir Ödemiş Bölgesel Tren saatleri

İzmir
kalkış
SAATİÖdemiş
Kalkış
SAATİ
izmir↓06:20 09:20
12:30 15:05
17:05 20:30
Öde
miş↓
05:20 07:05
08:45 12:00
14:50 17:55
Gazi
emir↓
06:39 09:39
12:49 15:25
17:25 20:49
Bayın
dır↓
06:05 07:47
09:21 12:41
15:34 18:41
Hava
alanı↓
06:44 09:44
12:54 15:31
17:31 20:54
Tor
balı↓
06:39 08:24
09:51 13:16
16:04 19:16
Tor
balı↓
07:14 10:15
13:24 16:05
18:03 21:24
Hava
alanı↓
07:09 08:56
10:20 13:45
16:33 19:45
Bayın
dır↓
07:46 10:43
13:58 16:35
18:40 21:53
Gazi
emir↓
07:14 09:01
10:26 13:51
16:38 19:50
Ödemiş
Varış
08:28 11:18
14:39 17:14
19:21 22:27
izmir
Varış
07:31 09:11
10:46 14:08
16:55 20:12

izmir Söke Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:49Selçuk↓06:49
Havaalanı↓19:55Torbalı↓07:19
Torbalı↓20:27Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:56Gaziemir↓07:53
Söke Varış21:54izmir Varış08:12

izmir Tire Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİTİRE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓09:54 13:53
15:55 19:06
Tire↓06:10 07:40
11:50 16:50
Gaziemir10:13 14:13
16:14 19:25
Bayındır↓06:31 08:08
12:11 17:17
Hava
alanı↓
10:19 14:19
16:19 19:31
Torbalı↓06:59 08:39
12:38 17:52
Torbalı↓10:48 14:48
16:49 20:02
Hava
alanı↓
07:32 09:09
13:08 18:21
Bayındır↓11:22 15:16
17:18 20:31
Gaziemir↓07:38 09:14
13:14 18:29
Tire
Varış
11:49 15:47
17:38 20:47
izmir
Varış
07:55 09:34
13:39 18:47

izmir Uşak bölgesel tren saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:08 15:31Alaşehir08:57 18:40
Meneme08:26 15:49Salihli09:49 19:34
Manisa09:14 16:33Turgutlu10:33 20:20
Turgutlu09:44 17:04Manisa11:06 20:53
Salihli10:29 17:46Menemn11:51 21:39
Alasehir11:22 18:41Çiğli12:09 21:56
Uşak
Varış
13:42 21:18izmir
Varış
12:38 22:25

izmir Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemn11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

Manisa Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

MANİSA
KALKIŞ
SAATİALAŞEHİR
KALKIŞ
SAATİ
Manisa↓18:20Alaşehir↓15:40
Turgutlu↓18:49Salihli↓16:25
Salihli↓19:33Turgutlu↓17:02
Alaşehir Varış20:22Manisa VArış17:26

Denizli Söke Bölgesel Tren Saatleri

DENİZLİ
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
Denizli06:45 10:30Söke06:35 15:55
Nazilli↓08:10 11:56Aydın↓07:38 16:57
Aydın↓09:08_12:53Nazilli08:36_17:48
Söke
Varış
10:09 13:52Denizli
Varış
09:58 19:09

Nazilli Söke Bölgesel Tren Saatleri

NAZİLLİ
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
Nazill13:00 17:10Söke↓10:45 14:00
Aydın↓13:55_18:05Aydın↓11:46_14:59
Söke Varış14:53 19:03Nazill
Varış
12:36 15:50

Tire Çatal Bölgesel Tren Saatleri

TİRE
KALKIŞ
SAATİÇATAL
KALKIŞ
SAATİ
Tire↓05:40 18:10Çatal↓05:55 18:55
ÇatalVarış05:50 18:20Tire Varış06:06 19:06

Erzincan Divriği Bölgesel Tren Saatleri

ERZİNCAN
KALKIŞ
SAATİDİVRİĞİ
KALKIŞ
SAATİ
Erzincan↓14:30Divriği↓05:30
Divriği varış17:34Erzincan Varış08:36

Sivas Divriği Bölgesel Tren Saatleri

Sivas
Kalkış
SAATDivriği
kalkış
SAATi
Sivas↓08:01 18:10Divriği↓06:00 16:15
Divriği Varış10:41 21:06Sivas Varış08:48 18:58

Elazığ Malatya Raybüs Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİMALATYA
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓18:10Malatya↓06:45
Malatya Varış20:22Elazığ Varış08:50

Elazığ Tatvan Bölgesel Tren Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİTATVAN
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓07:05Tatvan↓07:35
Genç↓09:38Muş↓09:04
Muş↓11:32Genç↓10:49
Tatvan Varış13:02Elazığ Varış13:15

Diyarbakır Batman Bölgesel Tren Saatleri

Diyarbakır
Kalkış
SAATİBATMAN
KALKIŞ
SAATİ
Dbakır↓08:40 17:50Batman↓05:30 15:00
Bismil↓09:37 18:47Bismil↓06:18 15:48
Batman
Varış
10:24 19:33Dbakır
Varış
06:18 15:48

Adana Mersin Bölgesel Tren Saatleri

İstasyonAdana Mersin Yönü Tren Saatleri
Adana
Kalkış
05:50 06:15 06:45 07:05 07:30 08:15 09:00 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:50 17:15 17:45 18:15 18:40 20:00 20:45 21:30 22:30
Şehitlikx 06:24 06:54 07:14 07:39 08:24 09:09 11:09 11:54 12:39 13:24 14:09 14:54 15:39 16:24 16:59 17:24 17:54 18:24 18:50 20:11 20:54 21:39 22:39
Yenice06:11 06:39 07:09 07:31 07:54 08:39 09:24 11:22 12:07 12:54 13:37 14:22 15:09 15:54 16:39 17:14 17:39 18:09 18:39 19:05 20:26 21:09 21:54 22:54
Tarsus06:27 06:55 07:25 07:47 08:10 08:55 09:40 11:40 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55 17:30 17:55 18:25 18:55 19:21 20:42 21:25 22:10 23:10
Taşkentx 07:08 07:38 08:00 x x 09:50 12:38 13:23 14:08 x 15:35 x 17:08 17:43 18:08 18:38 19:08 x x x 22:20 23:23
Mersin
Varış
06:51 07:26 07:56 08:18 08:35 09:19 10:05 12:04 12:56 13:41 14:26 15:04 15:50 16:34 17:26 18:01 18:26 18:56 19:26 19:45 21:06 21:49 22:38 23:41
İstasyonMersin Adana Yönü Tren Saatleri
Mersin
Kalkış
05:45 06:10 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 17:00 18:00 18:30 19:00 19:35 20:30 21:30 22:30
Taşkent06:28 07:20 x 08:18 x 09:35 10:20 x x 12:35 13:20 xx 15:33 17:20 18:20 18:50 19:20 xx 21:51 22:50 16:18 x
Tarsus06:13 06:41 07:33 07:58 08:29 08:58 09:48 10:33 11:13 12:13 12:48 13:33 14:13 14:58 15:44 17:33 18:33 19:03 19:33 20:03 20:58 22:04 23:03
Yenice06:28 06:56 07:49 08:14 08:44 09:13 10:03 10:48 11:28 12:28 13:03 13:48 14:28 15:13 15:59 17:48 18:48 19:18 19:48 20:18 21:13 22:20 23:18
Şehitlik07:10 08:03 08:28 08:58 09:27 10:17 11:02 11:42 12:42 13:17 14:02 14:42 15:27 16:13 18:02 19:02 19:32 20:02 20:32 21:27 22:34 23:32 16:58 x
Adana
Varış
06:48 07:18 08:11 08:36 09:06 09:35 10:25 11:10 11:50 12:50 13:25 14:10 14:50 15:35 16:21 18:10 19:10 19:40 20:10 20:40 21:35 22:42 23:40 17:06

Mersin İslahiye Bölgesel Tren Saatleri

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremithane19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye
Varış
21:34Mersin
Varış
11:20

Mersin İskenderun Bölgesel Tren Saatleri

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İsknderu07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Yüreğir07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
incirlik↓07:57 18:00Yüregir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13 19:16Tarsus↓10:05 19:57
İskenderun
Varış
09:40 19:43Mersin
Varış
10:33 20:28

Konya Karaman Bölgesel Tren Saatleri

Konya
Kalkış
SAATİKaraman
Kalkkis
SAATİ
Konya↓05:50 09:20
10:35 12:00
13:40 17:30
18:00 20:15
Karaman↓07:35 09:05
10:35 12:35
14:05 14:40
15:55 19:30
Çumra↓06:25 09:55
x 18:05
Çumra↓08:18 15:26
20:15
Karaman
Varış
07:09 10:38
12:05 13:30
15:10 18:48
19:45 21:40
Konya
Varış
08:52 10:35
12:05 14:05
15:35 16:04
17:35 20:50

Eskişehir Afyon Bölgesel Tren Saatleri

Eskişehir
Kalkış
SAATİAfyon
Kalkış
SAATİ
Eskişehir↓18:30Afyon↓07:55
Kütahya↓20:03Gazlıgöl↓08:16
Gazlıgöl↓21:27Kütahya↓09:45
Afyon Varış21:47Eskişehir Varış11:15

Eskişehir Kütahya Bölgesel Tren Saatleri

Eskişehir
Kalkış
SAATİKütahya
Kalkış
SAATİ
Eşehir↓09:30 14:25Kütahya↓11:30 16:40
Kütahya
Varış
10:59 15:59Eşehir
Varış
13:01 18:07

Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Tren saatleri

Eskişehir
Kalkış
SAATİTavşanlı
Kalkış
SAATİ
Eskişehir↓20:00Tavşanlı↓06:00
Kütahya↓21:33Kütahya↓06:55
Tavşanlı Varış22:26Eskişehi Varış08:23

Kütahya Balıkesir Bölgesel Tren Saatleri

Kütahya
Kalkış
SAATİBalıkesir
Kalkış
SAATİ
Kütahya↓16:30Balıkesir↓07:15
Tavşanlı↓17:30Tavşanlı↓11:37
Balıkesir Varış21:49Kütahya Varış12:32

Tren saatleri 2019