Bölgesel Trenler

Tcdd Bölgesel Tren Saatleri Aşağıdaki Tabloda Şehir şehir ve Tren Hattına göre Kalkış Saatleri verilmiştir. Bölgesel Tren Saatleri 2020 kış dönemi tren seferleri tarifesine göre 19:17 saatinde güncellenmiştir.

Bölgesel Trenler
Halkalı EdirneHalkalı Çerkezköy
Ada EkspresiHalkalı Gebze
Sincan PolatlıKarabük Zonguldak
Zonguldak Çaycuma
İzmir AydınSöke Aydın
İzmir Denizliİzmir Nazilli
İzmir Ödemişİzmir Söke
İzmir Tireİzmir Uşak
İzmir AlaşehirManisa Alaşehir
Denizli SökeSöke Nazilli
Tire Çatalİzmir Balıkesir
Erzincan DivriğiSivas Divriği
Elazığ MalatyaElazığ Tatvan
Batman Diyarbakır
Adana MersinMersin Islahiye
Mersin İskenderunKonya Karaman
Eskişehir AfyonEskişehir Kütahya
Eskişehir TavşanlıKütahya Balıkesir
  • Bölgesel tren saatleri ile ilgili önemli Notlar
  • Bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi koltuklu trenlerdir.
  • TCDD Bölgesel Trenlerde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • TCDD Bölgesel Tren biletini sadece istasyon gişelerinden nakit para ile Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • TCDD Bölgesel Trenler de Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur.
  • TCDD Bölgesel Trenler kalabalık olacağından Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Halkalı Edirne Bölgesel Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
SAATİHALKALI
KALKIŞ
SAATİ
Edirne↓07:43Halkalı↓08:40 18:00
Lburgaz↓08:48 16:30Çatlca↓09:14 18:36
Muratlı↓09:18 16:59Çerkköy↓10:05 19:27
Çorlu↓09:42 17:22Çorlu↓10:27 19:51
Çerkköy↓10:06 17:44Muratlı↓10:49 20:13
Çatalca↓10:56 18:35Lburgaz↓11:17 20:42
Halkalı
Varış
11:29 19:09Edirne
Varış
xxxxx 21:48

Edirne Halkalı tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir.

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Ada pazarı
Treni
H.SAATİPendik
Treni
H.SAATİ
Ada
pazarı
05:50 07:00
13:05 14:30 18:50

Pendik
08:11 10,50 16,35 18,35 21,15
Mithat
paşa
05:55 07:05 13:10 14:35 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 07.14 13.19 14.44 19,04Gebze08,30 11,09 16,54 18,54 21,36
Sapan
ca
06.11 07,22 13,26 14,51 19,11Hereke08,46 11,25 17,10 19,10 21,55
İzmit06,34 07,48 13,49 15,14 19,35Yarım
ca
08,53 11,32 17,17 19,17 22,02
Derin
ce
06,40 07,54 13,55 15,20 19,41Derin
ce
09,01 11,40 17,25 19,25 22,10
Yarım
ca
06,48 08,02 14,13 15,28 19,49İzmit09,08 11,46 17,32 19,32 22,17
Here
ke
06,55 08,10 14,11 15,35 19,56Sapan
ca
09,29 12,07 17,53 19,53 22,38
Gebze07,11 08,29 14,28 15,51 20,12Ari
fiye
09,36 12,14 18,00 20,00 22,45
TuzlaxMpaşa09,46 12,24 18,10 20,10 22,55
PendikVarışAda pazarıVarış

Ada Ekspresi tren saatleri 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir.

Ankara Sincan Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
SaatiPolatlı
Kalkış
Saati
Ankaraxxx 12:00
18:00
Polatlı07:00 13:30
19:45
Sincan05:45 12:18
18:18
Temelli07:22 13:52
20:10
Malı
köy
06:49 12:42
18:42
Malı
köy
07:28 13:58
20:17
Temelli06:16 12:48
18:48
Sincan07:54 14:23
20:47
Polatlı
Varış
06:38 13:10
19:10
Ankara
Varış
08:11 14:40
21:04

Ankara Polatlı Tren saatleri Tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir.

Karbük Gökçebey Zonguldak Bölgesel Tren Saatleri

GÖKÇE
BEY
KALKIŞ
SAATİZON
GULDAK
KALKIŞ
SAATİ
Gökçe
bey↓
05:40 06:35
12:25 18:25
Zongul
dak↓
09:30 16:25
17:30 20:30
Çay
cuma↓
06:01 06:56
12:46 18:46
Kilim
li↓
09:42 16:37
17:42 20:42
Kilim
li↓
07:03 07:56
13:47 19:48
Çay
cuma↓
10:47 17:42
18:47 21:49
Zonguldak
Varış
07:14 08:07
13:58 19:59
Gökçe
bey Varış
11:06 18:01
19:06 22:08

İzmir Aydın Bölgesel Tren Saatleri

İzmir
kalkış
saati
İzmir15:10
Gaziemir15:26
Havaalanı15:32
Torbalı15:59
Selçuk16:29
Aydın Varış17:33

Söke Aydın Bölgesel Tren Saatleri

Aydın
kalkış
saati
Aydın18:10
Söke Varış19:16

izmir Denizli Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

Denizli izmir tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

izmir Nazilli Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33

İzmir Aydın tren saatleri 2020 kış uygulamasına göre düzenlenmiştir

izmir Ödemiş Bölgesel Tren saatleri

İzmir
kalkış
SAATİÖdemiş
Kalkış
SAATİ
izmir↓06:20 09:17 12:20 15:30 17:05 20:30 22:05Ödemiş↓05:20_07:05 08:40 11:45 14:50 17:50 19:50
Gazi
emir↓
06:34 09:33 12:36 15:46 17:20 20:44 22:22Bayın
dır↓
06:08 07:49 09:26 12:31 15:32 18:39 20:34
Hava
alanı↓
06:39 09:39 12:41 15:52 17:27 20:50 22:27Tor
balı↓
06:48 08:26 10:06 13:09 16:05 19:17 21:06
Tor
balı↓
07:06 10:07 13:10 16:21 17:59 21:18 22:52Hava
alanı↓
07:18 08:54 10:33 13:40 16:32 19:43 21:33
Bayın
dır↓
07:48 10:42 13:49 16:55 18:40 21:53 23:23Gazi
emir↓
07:24 08:59 10:40 13:47 16:39 19:49 21:39
Ödemiş VarışizmirVarış

Ödemiş izmir tren saatleri tablosu 2020 kış dönemi tarifesine göre düzenlenmiştir.

izmir Söke Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11

Söke izmir tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

izmir Tire Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİTİRE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓09:54 13:45
16:00 19:10
Tire↓06:10 07:45
11:50 16:45
Gaziemir10:09 14:00
16:20 19:24
Bayındır↓06:32 08:13
12:14 17:22
Hava
alanı↓
10:15 14:05
16:25 19:30
Torbalı↓07:03 08:49
12:43 18:00
Torbalı↓10:44 14:31
16:51 19:56
Hava
alanı↓
07:32 09:19
13:10 18:29
Bayındır↓11:21 15:09
17:23 20:33
Gaziemir↓07:38 09:26
13:15 18:36
Tire
Varış
11:47 15:35
17:45 20:55
izmir
Varış
07:54 09:43
13:30 18:54

Tire izmir tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

izmir Uşak bölgesel tren saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Uşak izmir tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

izmir Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

Alaşehir izmir tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Manisa Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

MANİSA
KALKIŞ
SAATİALAŞEHİR
KALKIŞ
SAATİ
Manisa↓18:40 19:20Alaşehir↓15:35 16:50
Turgutlu↓19:08 19:49Salihli↓16:22 17:36
Salihli↓19:47 20:27Turgutlu↓16:59 18:13
Alaşehir Varış20:32 21:12Manisa Varış17:25 18:39

Alaşehir izmir tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Denizli Söke Bölgesel Tren Saatleri

DENİZLİ
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
Denizli06:40Söke06:35 16:55
Nazilli↓08:06Aydın↓07:36 18:00
Aydın↓09:04Nazilli08:34_18:59
Söke
Varış
10:06Denizli
Varış
09:53 20:20

Söke Denizli tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Nazilli Söke Bölgesel Tren Saatleri

Aydın
KALKIŞ
SAATİ
Aydın↓18:10
Söke Varış19:16

Tire Çatal Bölgesel Tren Saatleri

TİRE
KALKIŞ
SAATİÇATAL
KALKIŞ
SAATİ
Tire↓05:40 18:10Çatal↓05:55 18:55
ÇatalVarış05:50 18:20Tire Varış06:06 19:06

Erzincan Divriği Bölgesel Tren Saatleri

ERZİNCAN
KALKIŞ
SAATİDİVRİĞİ
KALKIŞ
SAATİ
Erzincan↓14:30 05:50Divriği↓05:10 16:20
Divriği varış17:33 08:52Erzincan Varış08:18 19:30

Divriği Erzincan tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Sivas Divriği Bölgesel Tren Saatleri

Sivas
Kalkış
SAATDivriği
kalkış
SAATi
Sivas↓08:00 17:30Divriği↓06:15 17:00
Divriği Varış10:43 20:12Sivas Varış19:15 19:54

Divriği Sivas tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Elazığ Malatya Raybüs Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİMALATYA
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓18:10Malatya↓06:45
Malatya Varış20:23Elazığ Varış08:50

Malatya Elazığ tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Elazığ Tatvan Bölgesel Tren Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİTATVAN
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓07:05Tatvan↓07:55
Genç↓09:42Muş↓09:28
Muş↓11:41Genç↓11:15
Tatvan Varış13:12Elazığ Varış13:36

Tatvan Elazığ tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Diyarbakır Batman Bölgesel Tren Saatleri

Diyarbakır
Kalkış
SAATİBATMAN
KALKIŞ
SAATİ
Dbakır↓08:45 17:50Batman↓05:30 15:00
Bismil↓09:41 18:46Bismil↓06:17 15:47
Batman
Varış
10:28 19:32Dbakır
Varış
07:13 16:43

Batman Diyarbakır tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Adana Mersin Bölgesel Tren Saatleri

Mersin İslahiye Bölgesel Tren Saatleri

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:08
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:52Ceyhan↓09:25
Kiremithane18:57İncirlik↓10:00
İncirlik↓19:04Yüreğir↓10:07
Ceyhan↓19:39Adana↓10:26
Osmaniye↓20:15Yenice↓10:50
Bahçe↓21:04Tarsus↓11:08
Islahiye
Varış
21:44Mersin
Varış
11:40

Islahiye Mersin tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Mersin İskenderun Bölgesel Tren Saatleri

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 12:45 16:30İsknderu07:15 12:20 17:00
Tarsus↓07:04 13:17 17:03Dörtyol↓07:45 12:48 17:28
Yenice↓07:19 13:34 17:18Erzin↓07:57 13:01 17:41
Adana↓07:46 14:03 17:44Ceyhan↓08:34 13:37 18:17
Yüreğir07:51 14:08 17:49İncirlik↓09:17 14:17 19:05
incirlik↓07:58 14:16 17:57Yüregir↓09:24 14:24 19:13
Ceyhan↓08:33 14:54 18:37Adana↓09:43 14:33 19:32
Erzin↓09:08 15:29 19:10Yenice↓10:06 14:57 19:56
Dörtyol↓09:21 15:42 19:23Tarsus↓10:22 15:13 20:12
İsken derun
Varış
09:47 16:08 19:49Mersin
Varış
10:51 15:38 20:43

İskenderun Mersin tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Konya Karaman Bölgesel Tren Saatleri

Konya
Kalkış
SAATİKaraman
Kalkkis
SAATİ
Konya↓05:50 08:35 09:20 12:00 14:15 16:30 17:45 20:30Karaman↓07:35 09:45 11:05 12:00 13:00 18:00 15:30 18:15
Çumra↓06:22 09:52
x 17:04
Çumra↓x 08:17 x 12:42 x 18:44 x x
Karaman
Varış
07:03 10:05 10:33 13:30 15:45 17:46 19:15 22:00Konya
Varış
08:48_11:15 12:35 13:13 14:30 19:16 17:00 19:45

Karaman Konya tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

Eskişehir Afyon Bölgesel Tren Saatleri

Eskişehir
Kalkış
SAATİAfyon
Kalkış
SAATİ
Eskişehir↓17:30Afyon↓08:00
Kütahya↓18:58Gazlıgöl↓08:22
Gazlıgöl↓20:22Kütahya↓09:57
Afyon Varış20:42Eskişehir Varış11:17

Eskişehir Afyon Tren saatleri 2020 kış dönemi tarifesine göre düzenlenmiştir

Eskişehir Kütahya Bölgesel Tren Saatleri

Eskişehir
Kalkış
SAATİKütahya
Kalkış
SAATİ
Eşehir↓09:30 14:20Kütahya↓12:00 18:00
Kütahya
Varış
10:48 15:38Eşehir
Varış
13:21 19:21

Eskişehir Kütahya Tren saatleri 2020 kış dönemi tarifesine göre düzenlenmiştir

Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Tren saatleri

Eskişehir
Kalkış
SAATİTavşanlı
Kalkış
SAATİ
Eskişehir↓20:00Tavşanlı↓05:50
Kütahya↓21:24Kütahya↓06:53
Tavşanlı Varış22:20Eskişehi Varış08:18

Eskişehir Tavşanlı Tren saatleri 2020 kış dönemi tarifesine göre düzenlenmiştir

Kütahya Balıkesir Bölgesel Tren Saatleri

Kütahya
Kalkış
SAATİBalıkesir
Kalkış
SAATİ
Kütahya↓16:30Balıkesir↓07:10
Tavşanlı↓17:05Tavşanlı↓11:13
Balıkesir Varış21:03Kütahya Varış12:04

Balıkesir Kütahya Tren saatleri 2020 kış dönemi tarifesine göre düzenlenmiştir

TCDD Tren saatleri 2020