Gaziemir – Selçuk Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Selçuk – Gaziemir Tren Saatleri

Gaziemir SelçukSelçuk Gaziemir
07:28 11:04 12:50 15:27 17:03 23:2305:17 09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk Gaziemir Tren Seferleri temmuz 2021

Selçuk Gaziemir arası TCDD ye ait 3 Bölgesel tren ve Göller Ekspresi ile 6 sefer yapılmaktadır. Gaziemir’den sabah saatlerinde ilk tren 07:28 saatinde, Selçuk’dan ilk tren 05:17 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 63 km olup yaklaşık 1 saat 20 dk sürmektedir. Göller Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 9,00 TL

Selçuk Gaziemir arasında İzban banliyo hattı da vardır İzban saatleri için tıklayınız

Selçuk ↔ Gaziemir Tren fiyatları

  • Selçuk Gaziemir Arası Bölgesel Trenler
  • Göller Ekspresi Tam bilet 9 TL

SELÇUK – GAZİEMİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Gaziemir ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer?

Gaziemir Selçuk Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 20 dk sürmektedir.

Selçuk Gaziemir Trenle kaç km? Gaziemir Selçuk Arası Tren mesafesi 63 km

Selçuk Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

Gaziemir Selçuk tren yolu güzergahı

Selçuk Tren istasyonu telefonu 0 232 892 60 06 dır.

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır.

Gaziemir Tren istasyonu telefonu 0 232 251 34 32 dır.

Gaziemir – Selçuk tren ile kaç saat Sürer? Selçuk – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 63 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 21 dakika sürmektedir, Selçuk-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Selçuk – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir – Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Selçuk – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Selçuk ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir – Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır. Ancak Göller Ekspresi treninde Yemekli vagon vardır.

Selçuk – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni iser Gaziemir – Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilrisiniz, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Bu hatta çalışan Göller Ekspresi treninde ise biletler numaralı olup telefonla veya internettten rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Gaziemir – Selçuk Tren saatleri?

Gaziemir Selçuk Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Selçuk den ise ilk tren 05:13 saatinde hareket etmektedir.

Selçuk Gaziemir Arasında Tren seferleri Var mı?

Selçuk Gaziemir Selçuk Arası Basmane Denizli, İzmr Aydın, İzmir Söke Göller ekspresi Treni ile Hergün karşılıklı Çalışmaktadır. Gaziemir Selçuk Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

izm ayd

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

İzmir Deniz Bölgesel Tren

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

izm sök bölgesel

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir