Gaziemir ↔ Selçuk Tren Saatleri

2020 bahar dönemi tren saatleri uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait 3 Bölgesel tren ile 8 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 63 km olup yaklaşık 1 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺8,00

Selçuk Gaziemir arasında İzban banliyo hattı da vardır İzban saatleri için tıklayınız

Selçuk ↔ Gaziemir Tren Saatleri

gaziemir’den tren kalkış saatleritren adıselçuk’tan tren kalkış saatleri
07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 15:26 16:49 18:39 18:45 23;24TCDD05;13 06:50 07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18

Selçuk Gaziemir Selçuk Arası Basmane Denizli, İzmir Nazilli, İzmir Söke GÖller ekspresi Treni ile Hergün karşılıklı 8 Sefer Çalışmaktadır Gaziemir ↔ Selçuk Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Selçuk ↔ Gaziemir Tren fiyatları

  • Selçuk Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 8 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 4 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 6 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler

Gaziemir ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer ?

Gaziemir Selçuk Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 20 dk sürmektedir.

Selçuk Gaziemir Trenle kaç km ? Gaziemir Selçuk Arası Tren mesafesi 63 km

Selçuk Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır

Gaziemir Selçuk tren yolu güzergahı

Selçuk Tren istasyonu telefonu ? 0 232 892 60 06 dır Gaziemir Tren garı çalışma saatleri :06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır

Gaziemir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 251 34 32 dır

Gaziemir – Selçuk tren ile kaç saat Sürer? Selçuk – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 63 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 21 dakika sürmektedir, Selçuk-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Selçuk – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Gaziemir – Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Selçuk – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Selçuk ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Gaziemir – Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Selçuk – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir – Selçuk Tren saatleri? Gaziemir Selçuk Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Selçuk den ise ilk tren 05:13 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Denizli Bölgesel

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

zmir söke bölgesel

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11

zmir Nazilli Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir