Etiket arşivi: Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir > Ödemiş Tren Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir > Ödemiş Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gaziemir > Ödemiş Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü 6 sefer yapılmaktadır. İlk tren 06:49 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 2 saat 7 dakika sonra Ödemiş’e varmaktadır.

Gaziemir >ÖdemişTrenFiyat
06:4908:58İzmir Ödemiş₺75,00
09:1411:09İzmir Ödemiş₺75,00
12:2614:25İzmir Ödemiş₺75,00
15:3817:34İzmir Ödemiş₺75,00
17:2619:35İzmir Ödemiş₺75,00
21:1423:06İzmir Ödemiş₺75,00

Gaziemir > Ödemiş Trenle Kaç Saat?

İki istasyon arası 73 km olup Bölgesel trenler ile tren yolculuğu 2 saat 7 dakika sürer.

Gaziemir > Ödemiş Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 75 TL’dir. Bunun yanında bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Ödemiş Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine kısacası % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş bunun yanında %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gaziemir – Ödemiş Tren Seferleri 2024

İzmir Ödemiş’e TCDD’ye ait Basmane Denizli Bölgesel treni ile özellikle her gün Tren seferleri yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Bölgesel Tren’de ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi yoktur.

Kalkış ŞehriGaziemir
Varış ŞehriÖdemiş
Mesafe73,2 km
En Popüler TrenBölgesel
Sefer Sayısı6
Bilet RezervasyonYok
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gaziemir – Ödemiş Arası Tren Güzergah ve Duraklar

Bölgesel Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Adnan Menderes Havalimanı > Menderes > Pancar > Torbalı’da durur. Sonrasında Gürgür > Taşkesik > Arıkbaşı > Karpuzlu > Elifli > Furunlu > Bayındır > Yakaköy > Çatal > Pınarlı’da durur. Devamında Derebaşı > Doyranlı > İlkkurşun İstasyonlarında duruş yaparak en son Ödemiş tren garında seferini tamamlar.

ödemiş gaziemir tren
Gaziemir ödemiş güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir – Ödemiş Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Ödemiş’e tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Gaziemir > İzmir İzban Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir > İzmir Alsancak İzban Kalkış Saatleri

Güncel Gaziemir > İzmir İzban Saatleri istasyonlar arasında Her 12 Dakikada bir İzban Seferleri vardır. Torbalı Gaziemir Arası Yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Kalkış SaatiVarış Saati
00:1000:31
00:3400:55
00:5801:19
05:2205:43
05:3405:55
05:5806:19
06:1006:31
06:2206:43
06:3406:55
06:4607:07
06:5807:19
07:1007:31
07:1807:39
07:2207:43
07:3407:55
07:4608:07
07:5208:13
07:5808:19
08:1008:31
08:1608:37
08:2208:43
08:3408:55
08:4009:01
08:4609:07
08:5809:19
09:1009:31
09:2209:43
09:3409:55
09:4610:07
09:5810:19
10:1010:31
10:2210:43
10:3410:55
10:4611:07
10:5811:19
11:1011:31
11:2211:43
11:3411:55
11:4612:07
11:5812:19
12:1012:31
12:2212:43
12:3412:55
12:4613:07
12:5813:19
13:1013:31
13:2213:43
13:3413:55
13:4614:07
13:5814:19
14:1014:31
14:2214:43
14:3414:55
14:4615:07
14:5815:19
15:1015:31
15:2215:43
15:3415:55
15:4616:07
15:5816:19
16:1016:31
16:2216:43
16:3416:55
16:4617:07
16:5217:13
16:5817:19
17:1017:31
17:1617:37
17:2217:43
17:3417:55
17:4018:01
17:4618:07
17:5818:19
18:0418:25
18:1018:31
18:2218:43
18:2818:49
18:3418:55
18:4619:07
18:5819:19
19:1019:31
19:2219:43
19:3419:55
19:4620:07
19:5820:19
20:1020:31
20:2220:43
20:3420:55
20:4621:07
20:5821:19
21:1021:31
21:2221:43
21:3421:55
21:4622:07
21:5822:19
22:1022:31
22:2222:43
22:3422:55
22:5823:19
23:2223:43
23:4600:07

Gaziemir > İzmir İzbanla Kaç Saat?

Göller Ekspresi ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 16 dakika sürer.

Gaziemir > İzmir İzban Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 11 TL’dir. Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • İzmir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gaziemir > İzmir Arası Tren Seferleri

TCDD’ye ait İzban trenleri ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi bulunmaz.

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gaziemir İzmir Güzergah
Gaziemir İzmir Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir – Basmane Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 06.00 – 24.00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Basmane’ye tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Gaziemir > Isparta Tren Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir > Isparta Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gaziemir > Isparta Tren Saatleri ve bileti garlar arası haftanın her günü 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren 11:02 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 8 saat 14 dakika sonra Isparta’ya varmaktadır.

Gaziemir >IspartaTrenFiyat
11:0219:05Güller Ekspresi₺295,00
23:2507:38Göller Ekspresi₺295,00

Gaziemir > Isparta Trenle Kaç Saat?

Göller Ekspresi ile tren yolculuğu en hızlı 8 saat 14 dakika sürer.

Gaziemir > Isparta Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 295 TL’dir. Bunun yanında bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Isparta Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine kısacası % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş bunun yanında %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gaziemir – Isparta Tren Seferleri 2024

Garlar Arası Göller ekspresi treni ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Ekspres tren genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca trenlerde sadece pulman vagonlar bulunmaktadır.

Kalkış ŞehriGaziemir
Varış ŞehriIsparta
Mesafe388,2 km
En Popüler TrenGöller Ekspresi
Sefer Sayısı2
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gaziemir – Isparta Arası Tren Güzergah ve Duraklar

Göller Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Adnanmenderes Havaalanı > Torbalı’da durur. Sonrasında Tepeköy > Sağlık > Selçuk > Çamlık > Ortaklar > Germencik > İncirliova > Aydın > İmamköy > Umurlu > Köşk > Sultanhisar’da durur. Devamında Atça > Nazilli > Kuyucak > Horsunlu > Buharkent > Sarayköy > Goncalı > Denizli > Müselles > Kaklık > Bozkurt > Çardak > Dazkırı’nda durur. Sonrasında Evciler > Sütlaç > Dinar > Karakuyu > Keçiborlu > Bozanönü > Burdur İstasyonlarında duruş yapar. En son Isparta şehir garında seferini tamamlar.

Gaziemir Isparta Tren
Gaziemir Isparta Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir – Isparta Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Isparta’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Gaziemir > Denizli Tren Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir > Denizli Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gaziemir > Denizli Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü 8 sefer yapılmaktadır. İlk tren 07:25 saatinde kalkış yaptıktan 4 saat 40 dakika sonra Denizli Tren İstasyonuna varmaktadır.

Gaziemir >DenizliTrenFiyat
07:2512:05İzmir Denizli₺175,00
08:4913:19İzmir Denizli₺175,00
11:0215:34Güller Ekspresi₺175,00
12:5017:19İzmir Denizli₺175,00
14:3819:13İzmir Denizli₺175,00
17:0221:30İzmir Denizli₺175,00
19:0223:26İzmir Denizli₺175,00
23:2504:08Göller Ekspresi₺175,00

Gaziemir > Denizli Trenle Kaç Saat?

Göller Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 40 dakika sürer.

Gaziemir > Denizli Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 175 TL’dir. Bunun yanında bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Denizli Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine kısacası % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş bunun yanında %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gaziemir – Denizli Tren Seferleri 2024

Garlar Arası Basmane Denizli veya Göller ekspresi treni her gün karşılıklı sefer yapmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca trenlerde sadece pulman vagonlar bulunmaktadır.

Kalkış ŞehriGaziemir
Varış ŞehriDenizli
Mesafe225,2 km
En Popüler TrenBölgesel
Sefer Sayısı8
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gaziemir – Denizli Arası Güzergah ve Duraklar

Göller Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Adnanmenderes Havaalanı > Torbalı > Tepeköy’de durur. Sonrasında Sağlık > Selçuk > Çamlık > Ortaklar > Germencik > İncirliova > Aydın > İmamköy > Umurlu > Köşk > Sultanhisar > Atça’da durur. Devamında Nazilli > Kuyucak > Horsunlu > Buharkent > Sarayköy > Goncalı İstasyonlarında duruş yaparak en son Denizli şehir garında seferini tamamlar.

Gaziemir Denizli Tren
denizli gaziemir güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir – Denizli Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Denizli’ye tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Gaziemir > Aydın Tren Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir > Aydın Tren Kalkış Saatleri

Güncel İzmir Gaziemir > Aydın Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü 9 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 07:25 saatinde kalkış yaptıktan 2 saat 26 dakika sonra Aydın’a varmaktadır.

Gaziemir >AydınTrenFiyat
07:2509:52İzmir Denizli₺90,00
08:4911:04İzmir Denizli₺90,00
11:0213:16Güller Ekspresi₺90,00
12:5015:03İzmir Denizli₺90,00
13:2615:46İzmir Nazilli₺90,00
14:3816:55İzmir Denizli₺90,00
17:0219:23İzmir Denizli₺90,00
19:0221:20İzmir Denizli₺90,00
23:2501:43Göller Ekspresi₺90,00

Gaziemir > Aydın Trenle Kaç Saat?

Göller Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 26 dakika sürer.

Gaziemir > Aydın Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 90 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Aydın Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gaziemir – Aydın Arası Tren Seferi var mı?

Aydın’a Basmane Denizli ve Aydın İzmir veya Göller ekspresi treni her gün karşılıklı sefer yapmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca trenlerde sadece pulman vagonlar bulunmaktadır.

Kalkış ŞehriGaziemir
Varış ŞehriAydın
Mesafe101,2 km
En Popüler TrenBölgesel
Sefer Sayısı9
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gaziemir – Aydın Arası Güzergah ve Duraklar

Göller Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Adnanmenderes Havaalanı > Torbalı > Tepeköy’de durur. Sonrasında Sağlık > Selçuk > Çamlık > Ortaklar > Germencik > İncirliova İstasyonlarında duruş yapar. En son Aydın Tren garında seferini tamamlar.

Gaziemir Aydın Tren
Gaziemir Aydın Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir – Aydın Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Aydın’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Gaziemir – Nazilli Tren Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir – Nazilli Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gaziemir – Nazilli Tren Saatleri ve bileti garlar arasında haftanın her günü 9 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 07:25 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 3 saat 21 dakika sonra Nazilli’ye varmaktadır.

Gaziemir >NazilliTrenFiyat
07:2510:46İzmir Denizli₺125,00
08:4912:01İzmir Denizli₺125,00
11:0214:11Güller Ekspresi₺125,00
12:5015:57İzmir Denizli₺125,00
13:2616:40İzmir Nazilli₺125,00
14:3817:48İzmir Denizli₺125,00
17:0220:14İzmir Denizli₺125,00
19:0222:10İzmir Denizli₺125,00
23:2502:35Göller Ekspresi₺125,00

Gaziemir – Nazilli trenle kaç saat Sürer?

Göller Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 21 dakika sürmektedir.

Gaziemir – Nazilli Tren Bileti fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 125 TL’dir. Bunun yanında bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Nazilli Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine kısacası % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş bunun yanında %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gaziemir – Nazilli Tren Seferleri 2024

Nazilli’ye Basmane Denizli ve Aydın İzmir veya Göller ekspresi treni her gün karşılıklı sefer yapmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca trenlerde sadece pulman vagonlar bulunmaktadır.

Kalkış ŞehriGaziemir
Varış ŞehriNazilli
Mesafe141,2 km
En Popüler TrenBölgesel
Sefer Sayısı9
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gaziemir – Nazilli Arası Güzergah ve Duraklar

Göller Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Adnanmenderes Havaalanı > Torbalı > Tepeköy’de durur. Sonrasında Sağlık > Selçuk > Çamlık > Ortaklar > Germencik > İncirliova > Aydın > İmamköy > Umurlu > Köşk > Sultanhisar > Atça İstasyonlarında duruş yapar. En son Nazilli tren garında seferini tamamlar.

Gaziemir Nazilli Tren
Gaziemir Nazilli güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir – Nazilli Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Nazilli’ye tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Gaziemir Tren Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir Tren Seferleri

TCDD Gaziemir Tren Saatleri ve Tren Bileti, garlar arası haftanın her günü 40 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 06:39 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra İzmir Basmane Tren İstasyonuna varmaktadır.

Gaziemir KalkışSon İstasyonTren Adı
06:39İzmir BasmaneGöller Ekspresi
06:49Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
07:15İzmir BasmaneÖdemiş Basmane
07:25DenizliBasmane Denizli
07:39İzmir BasmaneSöke Basmane
08:03İzmir BasmaneTire Basmane
08:49DenizliBasmane Denizli
08:51İzmir BasmaneDenizli Basmane
09:14Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
09:15İzmir BasmaneÖdemiş Basmane
09:39İzmir BasmaneTire Basmane
10:15İzmir BasmaneDenizli Basmane
10:37TireBasmane Tire
11:02IspartaGüller Ekspresi
11:39İzmir BasmaneÖdemiş Basmane
12:26Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
12:50DenizliBasmane Denizli
13:15İzmir BasmaneDenizli Basmane
13:26NazilliBasmane Nazilli
13:27İzmir BasmaneÖdemiş Basmane
14:26TireBasmane Tire
14:38DenizliBasmane Denizli
14:51İzmir BasmaneDenizli Basmane
15:15İzmir BasmaneTire Basmane
15:38Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
16:02TireBasmane Tire
16:39İzmir BasmaneÖdemiş Basmane
17:02DenizliBasmane Denizli
17:03İzmir BasmaneDenizli Basmane
17:26Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
18:39İzmir BasmaneTire Basmane
19:02DenizliBasmane Denizli
19:15İzmir BasmaneGüller Ekspresi
19:25TireBasmane Tire
20:14SökeBasmane Söke
20:27İzmir BasmaneÖdemiş Basmane
20:51İzmir BasmaneDenizli Basmane
21:14Ödemiş ŞehirBasmane Ödemiş
23:04İzmir BasmaneDenizli Basmane
23:25BurdurGöller Ekspresi

Gaziemir’den Nerelere Tren Var?

Göller Ekspresi ile İzmir (Basmane), Adnanmenderes Havaalanı, Torbalı, Tepeköy, Sağlık, Selçuk, Çamlık, istasyonunda durur. Devamında söke İncirliova, Aydın, Atça, Nazilli, Goncalı, Denizli, Dinar, Burdur garında durur. Isparta’ya her gün Gaziemir Tren Saatleri ve tren seferi vardır.

Popüler Tren Seferleri

Tire Basmane Treni ile İzmir (Basmane), Adnanmenderes Havaalanı, Çatal, Tire yönüne her gün tren seferi vardır.

Ödemiş Basmane Ödemiş Treni ile İzmir (Basmane), Ödemiş Gar, devamında Ödemiş Şehir yönüne her gün Gaziemir Tren Saatleri ve tren seferleri vardır.

Nazilli Basmane Nazilli Treni ile İzmir (Basmane), İsabeyli, sonrasında Nazilli yönüne her gün tren seferi vardır.

Denizli Basmane Denizli Treni ile Denizli, İzmir (Basmane) yönüne her gün tren seferi vardır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 07:30 – 21:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Gaziemir’den tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Gaziemir tren saatleri
gaziemir tren istasyonu

Gaziemir Tren garına ulaşım Gaziemir tren istasyonu Gaziemir merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır. Adresi: Dokuz Eylül, Gaziemir Tren İstasyonu İçi Yolu, 35410 Gaziemir/İzmir

Gaziemir – Tire Tren Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir > Tire Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gaziemir – Tire Tren Saatleri ve bileti arasında haftanın her günü 4 sefer yapılmaktadır. İlk tren 10:37 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 1 saat 46 dakika sonra Tire Tren İstasyonuna varmaktadır.

Gaziemir >TireTrenFiyat
10:3712:24İzmir Tire₺75,00
14:2615:59İzmir Tire₺75,00
16:0217:36İzmir Tire₺75,00
19:2521:03İzmir Tire₺75,00

Gaziemir – Tire trenle kaç saat?

İki gar arası 80 km olup Bölgesel trenler ile tren yolculuğu 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Gaziemir – Tire Tren bileti fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 75 TL’dir. Bunun yanında bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Tire Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine kısacası % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş bunun yanında %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gaziemir – Tire Tren Seferleri 2024

İzmir Tire’ye Bölgesel Trenler ile genellikle her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler özellikle 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunmaz.

Kalkış ŞehriGaziemir
Varış ŞehriTire
Mesafe80,2 km
En Popüler TrenBölgesel
Sefer Sayısı4
Bilet RezervasyonYok
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gaziemir – Tire Arası Tren Güzergah ve Duraklar

Bölgesel Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Adnan Menderes Havaalanı > Menderes > Pancar’da durur. Sonrasında Torbalı > Gürgür > Taşkesik > Arıkbaşı > Karpuzlu > Elifli > Furunlu > Bayındır > Bayındır MYO’da durur. Devamında Yakaköy > Çatal İstasyonlarında duruş yaparak en son Tire tren garında seferini tamamlar.

Gaziemir Tire Tren
Gaziemir Tire güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir – Tire Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Tire’ye tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Gaziemir – Söke Tren Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir – Söke Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gaziemir – Söke Tren Saatleri ve bileti, (Tren seferleri bir süreliğine durdurulmuştur). Ancak ortaklar istasyonu aktarmalı her gün 2 tren ile Sökeye ulaşabilisiniz. İlk tren Gaziemir Garından 07.26 saatinde kalkış yapmakta olup, saat 09.26’da Ortaklar Tren İstasyonuna varmaktadır.

Gaziemir >OrtaklarSüreFiyat
07:2609:061s 40dk₺75
17:0218:431s 41dk₺75
Ortaklar >SökeTrenFiyat
09:1609:42Denizli – Söke₺45
18:4419:10Nazilli – Söke₺45

Gaziemir – Söke trenle kaç saat Sürer?

İki şehir arası Tren yolu mesafesi 105 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu en hızlı, 1 saat 31 dakika sürmektedir.

Gaziemir > Söke Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 90 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Söke Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gaziemir – Söke Arası Tren Seferi var mı?

Tcdd’ye bağlı Basmane Söke treni her gün sefer yapmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca trenlerde sadece pulman vagonlar bulunmaktadır.

TrenTrenTren
105 km1s 31dk0 Sefer
varYokYok

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gaziemir Söke Tren
Gaziemir söke güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir – Söke Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Söke’ye tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Gaziemir – Torbalı İzban Saatleri

Anasayfa » Gaziemir Tren Seferleri

Gaziemir – Torbalı İzban Kalkış Saatleri

Güncel Gaziemir – Torbalı İzban Saatleri garlar arası TCDD ye banliyöler ile 47 sefer yapılmaktadır. Sabah 06:09’da hareket eden İzban, 06:45’de torbalı’ya varır.

Kalkış SaatiVarış Saati
00:2100:57
06:0906:45
06:3307:09
06:5707:33
07:2107:57
07:4508:21
08:0908:45
08:3309:09
08:5709:33
09:2109:57
09:4510:21
10:0910:45
10:3311:09
10:5711:33
11:2111:57
11:4512:21
12:0912:45
12:3313:09
12:5713:33
13:2113:57
13:4514:21
14:0914:45
14:3315:09
14:5715:33
15:2115:57
15:4516:21
16:0916:45
16:3317:09
16:5717:33
17:2117:57
17:4518:21
18:0918:45
18:3319:09
18:5719:33
19:2119:57
19:4520:21
20:0920:45
20:3321:09
20:5721:33
21:2121:57
21:4522:21
22:0922:45
22:3323:09
22:5723:33
23:2123:57
23:3300:09
23:5700:33

Gaziemir – Torbalı trenle kaç dakika Sürer?

İzban Tren yolculuğu yaklaşık 36 dakika sürmektedir.

Gaziemir > Torbalı İzban Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 11 TL’dir. Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Torbalı Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gaziemir > Torbalı Arası Tren Seferleri

TCDD’ye ait İzban trenleri ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi bulunmaz.

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gaziemir Torbalı Tren
Gaziemir Torbalı güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gaziemir – Torbalı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gaziemir Tren Garı genellikle 06.00 – 24.00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0232 2513432’dir. Torbalı’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.