Gaziemir ↔ Torbalı Tren Saatleri

Torbalı Gaziemir tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 02:15 saatinde güncellenmiştir. Gaziemir Torbalı tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 5 Bölgesel tren ile 18 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 50 km olup yaklaşık 0 saat 34 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺5,00

Gaziemir Torbalı Arasında Her 10 Dakikada bir İzban Seferleri vardır. Torbalı Gaziemir Arası Yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Gaziemir Torbalı Tren Saatleri

Torbalı
Tren Hareket
Saatleri
Tren
Adı
Gaziemir
Tren Hareket
Saatleri
06:39 07:19 08:05 08:24 09:39 09:51 10:13 12:14 13:16 14:13 16:04 16:14 16:34 18:27 19:16 19:25_20:16 _21:26TCDD06:39 06:59 08:01 08:39 09:13 09:39 11:49 12:38 12:49 14:00 15:25 15:49 17:01 17:25 17:52 18:13_19:49_20:49

Torbalı Gaziemir Torbalı Arası Basmane Denizli, İzmir Nazilli, İzmir Söke, Basmane Ödemiş, Basmane Tire Treni ile Hergün karşılıklı 18 Sefer Çalışmaktadır

Gaziemir ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer ?

Gaziemir Torbalı Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 10 dk sürmektedir.

Torbalı Gaziemir Trenle kaç km ? Gaziemir Torbalı Arası Tren mesafesi 50 km

Torbalı ↔ Gaziemir Tren fiyatları :

  • Torbalı Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 2,5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 4 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Gaziemir Torbalı tren yolu güzergahı

gaziemir ↔ Torbalı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

gaziemir tren istasyonu

Torbalı Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Torbalı Tren istasyonu telefonu ? 0 232 856 16 30 dır

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri :06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır Gaziemir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 251 34 32 dır

Torbalı Tren istasyonu

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:42 08:53
11:30 15:30
16:41 17:54
Denizli↓04:20 05:50
08:25 12:45
14:35 17:30
Gaziemir↓08:01 09:13
11:49 15:49
17:01 18:13
Nazilli↓05:45 07:15
09:51 14:11
16:00 19:00
AMen
deres
08:06 09:18
11:55 15:55
17:06 18:19
Aydın↓06:34 08:05
10:43 15:01
16:54 19:52
Torbalı↓08:36 09:48
12:25 16:25
17:37 18:50
Sel
çuk
07:36 09:08
11:46 16:06
17:57 20:55
Selçuk↓09:09 10:17
12:53 16:55
18:05 19:20
Tor
balı↓
08:05 09:39
12:14 16:34
18:27 21:26
Aydın↓09:09 10:17
12:53 16:55
18:05 19:20

Hava
alanı
08:37 10:09
12:44 17:06
18:57 21:56
Nazilli↓11:05 12:22
14:45 18:59
19:58 21:21
Gazi
emir↓
08:43 10:14
12:50 17:12
19:02 22:02
Denizli
Varış
12:27 13:48
16:09 20:19
21:18 22:41
izmir
Varış
09:02 10:33
13:09 17:30
19:21 22:21

Basmane Nazilli Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİNAZİLLİ
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓13:41Nazilli↓17:50
Gaziemir↓14:00Aydın↓18:47
Havaalanı↓14:06Selçuk↓19:48
Torbalı↓14:35Torbalı↓20:16
Selçuk↓15:03Havaalanı↓20:45
Aydın↓16:05Gaziemir↓20:50
Nazilli Varış16:59izmir Varış21:09

Basmane Söke Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:49Selçuk↓06:49
Havaalanı↓19:55Torbalı↓07:19
Torbalı↓20:27Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:56Gaziemir↓07:53
Söke Varış21:54izmir Varış08:12

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

İzmir
kalkış
SAATİÖdemiş
Kalkış
SAATİ
izmir↓06:20 09:20
12:30 15:05
17:05 20:30
Öde
miş↓
05:20 07:05
08:45 12:00
14:50 17:55
Gazi
emir↓
06:39 09:39
12:49 15:25
17:25 20:49
Bayın
dır↓
06:05 07:47
09:21 12:41
15:34 18:41
Hava
alanı↓
06:44 09:44
12:54 15:31
17:31 20:54
Tor
balı↓
06:39 08:24
09:51 13:16
16:04 19:16
Tor
balı↓
07:14 10:15
13:24 16:05
18:03 21:24
Hava
alanı↓
07:09 08:56
10:20 13:45
16:33 19:45
Bayın
dır↓
07:46 10:43
13:58 16:35
18:40 21:53
Gazi
emir↓
07:14 09:01
10:26 13:51
16:38 19:50
Ödemiş
Varış
08:28 11:18
14:39 17:14
19:21 22:27
izmir
Varış
07:31 09:11
10:46 14:08
16:55 20:12

Basmane Tire Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİTİRE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓09:54 13:53
15:55 19:06
Tire↓06:10 07:40
11:50 16:50
Gaziemir10:13 14:13
16:14 19:25
Bayındır↓06:31 08:08
12:11 17:17
Hava
alanı↓
10:19 14:19
16:19 19:31
Torbalı↓06:59 08:39
12:38 17:52
Torbalı↓10:48 14:48
16:49 20:02
Hava
alanı↓
07:32 09:09
13:08 18:21
Bayındır↓11:22 15:16
17:18 20:31
Gaziemir↓07:38 09:14
13:14 18:29
Tire
Varış
11:49 15:47
17:38 20:47
izmir
Varış
07:55 09:34
13:39 18:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir