Gaziemir ↔ Torbalı Tren Saatleri

2020 bahar dönemi tren saatleri uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait 5 Bölgesel tren ile 18 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 50 km olup yaklaşık 0 saat 34 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺5,00

Gaziemir Torbalı Arasında Her 10 Dakikada bir İzban Seferleri vardır. Torbalı Gaziemir Arası Yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Gaziemir Torbalı Tren Saatleri

Gaziemir
Tren Hareket
Saatleri
Tren
Adı
Torbalı
Tren Hareket
Saatleri
06:34 07:24 09:09 09:33 10:09 10:46 12:36 12:50 14:00 14:44 15:26 15:46 16:20 16:49 17:20 18:39 19:24 19:45 20:44_22:22_23:24TCDD05;49 06:48 07:03 07:21 08:07 08:26 08:49 09:56 10:06 12:26 12:43 13:09 14:10 16:05 16:18 18:00 18:51 19:17 20:09_21:06_21:48

Torbalı Gaziemir Torbalı Arası Basmane Denizli, İzmir Nazilli, İzmir Söke, Basmane Ödemiş, Basmane Tire Göller Ekspresi Treni ile Hergün karşılıklı 18 Sefer Çalışmaktadır

Gaziemir ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer ?

Gaziemir Torbalı Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 10 dk sürmektedir.

Torbalı Gaziemir Trenle kaç km ? Gaziemir Torbalı Arası Tren mesafesi 50 km

Torbalı ↔ Gaziemir Tren fiyatları :

  • Torbalı Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 2,5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 4 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Gaziemir Torbalı tren yolu güzergahı

gaziemir ↔ Torbalı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

gaziemir tren istasyonu

Torbalı Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Torbalı Tren istasyonu telefonu ? 0 232 856 16 30 dır

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri :06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır Gaziemir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 251 34 32 dır

Torbalı Tren istasyonu

Gaziemir – Torbalı tren ile kaç saat Sürer? Torbalı – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 50 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 11 dakika sürmektedir, Torbalı-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Torbalı – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – Torbalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Gaziemir – Torbalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Torbalı – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Torbalı ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Gaziemir – Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Torbalı – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – Torbalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir – Torbalı Tren saatleri? Gaziemir Torbalı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 06:34 saatinde hareket etmektedir. Torbalı dan ise ilk tren 05:49 saatinde hareket etmektedir.

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

Basmane Nazilli Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33

Basmane Söke Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

İzmir
kalkış
SAATİÖdemiş
Kalkış
SAATİ
izmir↓06:20 09:17 12:20 15:30 17:05 20:30 22:05Ödemiş↓05:20_07:05 08:40 11:45 14:50 17:50 19:50
Gazi
emir↓
06:34 09:33 12:36 15:46 17:20 20:44 22:22Bayın
dır↓
06:08 07:49 09:26 12:31 15:32 18:39 20:34
Hava
alanı↓
06:39 09:39 12:41 15:52 17:27 20:50 22:27Tor
balı↓
06:48 08:26 10:06 13:09 16:05 19:17 21:06
Tor
balı↓
07:06 10:07 13:10 16:21 17:59 21:18 22:52Hava
alanı↓
07:18 08:54 10:33 13:40 16:32 19:43 21:33
Bayın
dır↓
07:48 10:42 13:49 16:55 18:40 21:53 23:23Gazi
emir↓
07:24 08:59 10:40 13:47 16:39 19:49 21:39
Ödemiş VarışizmirVarış

Basmane Tire Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİTİRE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓09:54 13:45
16:00 19:10
Tire↓06:10 07:45
11:50 16:45
Gaziemir10:09 14:00
16:20 19:24
Bayındır↓06:32 08:13
12:14 17:22
Hava
alanı↓
10:15 14:05
16:25 19:30
Torbalı↓07:03 08:49
12:43 18:00
Torbalı↓10:44 14:31
16:51 19:56
Hava
alanı↓
07:32 09:19
13:10 18:29
Bayındır↓11:21 15:09
17:23 20:33
Gaziemir↓07:38 09:26
13:15 18:36
Tire
Varış
11:47 15:35
17:45 20:55
izmir
Varış
07:54 09:43
13:30 18:54
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir