Gaziemir – Torbalı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Gaziemir – Torbalı Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi Saatleri
Gaziemir 06:49 07:28 12:14 12:50 15:27 16:15 17:28 19:03x
Torbalı06:51 09:01 09:33 10:51 14:51 16:12 16:25 22:11x
Torbalı Gazielir Tren Seferleri nisan 2021

Torbalı Gaziemir Torbalı Arası Basmne Denizli, İzmi Ayd, Basmne Ödemiş, Basmne Tire Göller Ekspresi Treni Her gün karşılıklı çalışmaktadır.

Torbalı Gaziemir İki şehir arası TCDD ye ait 5 Bölgesel tren ile 8 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 50 km olup yaklaşık 0 saat 34 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 5,00 TL

Gaziemir Torbalı Arasında Her 10 Dakikada bir İzban Seferleri vardır. Torbalı Gaziemir Arası Yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Gaziemir ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer?

Gaziemir Torbalı Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 10 dk sürmektedir.

Torbalı Gaziemir Trenle kaç km? Gaziemir Torbalı Arası Tren mesafesi 50 km

Torbalı ↔ Gaziemir Tren fiyatları

  • Torbalı Gaziemir Arası Bölgesel Trenleri
  • Tam bilet 5 TL

TORBALI – GAZİEMİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Gaziemir Torbalı tren yolu güzergahı

gaziemir ↔ Torbalı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

gaziemir tren istasyonu

Torbalı Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Torbalı Tren istasyonu telefonu 0 232 856 16 30 dır.

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır.

Gaziemir Tren istasyonu telefonu 0 232 251 34 32 dır.

Torbalı Tren istasyonu

Gaziemir – Torbalı tren ile kaç saat Sürer? Torbalı – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 50 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 11 dakika sürmektedir, Torbalı-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Torbalı – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – Torbalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir – Torbalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Torbalı – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Torbalı ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir – Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır. Bu güzergahta çalışan Göller Ekspresi treninde yemekli vagon bulunmaktadır.

Torbalı – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – Torbalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Göller Ekspresinde ise biletinizi internetten alabilirsiniz.

Gaziemir – Torbalı Tren saatleri?

Gaziemir Torbalı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 06:34 saatinde hareket etmektedir. Torbalı dan ise ilk tren 05:49 saatinde hareket etmektedir.

izm ayd

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 16:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 17:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 17:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 17:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 18:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 20:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 20:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Basmane Söke Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
izmir↓06:30 12:00 17:10Ödemiş↓05:25 09:30 15:00
Gazi
emir↓
06:49 12:14 17:28Bayın
dır↓
06:13 10:18 15:43
Hava
alanı↓
06:56 12:20 17:34Tor
balı↓
06:51 10:51 16:25
Tor
balı↓
07:25 12:50 18:03Hava
alanı↓
07:20 11:21 16:56
Bayın
dır↓
08:01 13:29 18:40Gazi
emir↓
07:25 11:28 17:02
Ödemiş Varış08:51_14:14 19:26izmir Varış07:43_11:28 17:02
Ödemiş İzmir Tren saatleri Mayıs 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 13 TL dir.

Basmane Tire Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
izmir↓16:00Tire↓08:00
Gaziemir↓16:15Çatal↓08:15
Havaalanı↓16:21Bayındır↓08:27
Torbalı↓16:51Torbalı↓09:01
Bayındır↓17:27Havaalanı↓09:33
Çatal↓17:38Gaziemir↓09:39
Tire
Varış
17:52İzmir Varış09:57
Basmane Tire Tren Saatleri Mayıs 2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir