Gaziemir Tren Saatleri

Gaziemir den Nerelere Tren Var?  Denizli Basmane, Basmane Nazilli, Basmane Ödemiş Basmane Söke Basmane Tire Trenleri  ile Adnan menderes  Havaalanı,  Aydın, Bayındır, Denizli, İzmir, Nazilli, Ödemiş, Selçuk, Söke, Tire, Torbalı, yönüne hergün tren seferi vardır.

GAZİEMİR EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Gaziemir Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Gaziemir trenleri Gaziemir Tren istasyonunda her gün çalışır

Gaziemir tren garı çalışma saatleri Gaziemir Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Gaziemir tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 232 251 34 32 dır.

gaziemir tren istasyonu

Gaziemir Tren garına ulaşım Gaziemir tren istasyonu Gaziemir merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Gaziemir de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Gaziemir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Gaziemir seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Gaziemir den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Gaziemir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Gaziemir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Gaziemir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Gaziemir istasyon gişesinden, Gaziemir Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir Tren saatleri? Gaziemir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Gaziemir Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Gaziemir dan ilk tren 00:00 da hareket etmektedir

Gaziemir Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Gaziemir garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gaziemir Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Gaziemir Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gaziemir den Diğer Şehirlere trenler Yukarıdaki tabloda verilmiştir. bu tabloya tıklayarak Gaziemir tren saatlerini görebelirsiniz.
Gaziemir Tren Saatleri 2021 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır.Gaziemir tren saatleri ve Gaziemir tren bilet fiyatları Gaziemir Tren saatleri Sayfalarında  gösterilmektedir.
Gaziemir Tren kaç saat ? Gaziemir Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir