Isparta tren saatleri

 

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Ispartadan Nerelere Tren seferleri var?

Ispartadan Göller Ekspresi ile İzmir Gaziemir Adnan Menderes Havaalanı Denizli Torbalı Selçuk Aydın Nazilli ye her gün tren seferleri düzenlenmektedir.

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

Isparta dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Isparta Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Ispartadan İlk tren 22:30 saatinde hareket etmektedir.

ISPARTA TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Göller Ekspresi

Isparta Trenle Kaç Saat sürer?

Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk sürelerini diğer Isparta garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

isparta-izmir-tren-guzergah

Isparta tren garı çalışma saatleri Nedir?

Isparta Tren Garı Gün içi 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Isparta tren biletini nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Göller Yöresi Turistik Ekspres trenidir. Tren biletinizi İnternetten , Telefonla veya Seyehat günü Isparta istasyon gişesinden alabilirsiniz. Isparta Çalışan Göller yöresi Turistik Ekspres Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Isparta tren Garı telefon numarası Nedir?

Isparta Tren istasyonunun Telefonu 0246 2181301 dır.

Isparta Tren garına ulaşım Isparta tren istasyonu Isparta merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır. Isparta Tren kaç saat? Isparta Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Isparta de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Isparta den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU A tipi 2+2 Pulman vagonlu trenlerle seyehat edeceksiniz.

Isparta treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Isparta Tcdd Göller Yöresi Ekspress trenlerinde yemekli vagon vardır.

Isparta Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır?

Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Isparta Tren bileti sayfalarından veya eybis ten öğrenebilirsiniz. Mesela Isparta İzmir Basmane Arası Tam bilet fiyatı 50 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir