Kütahya ↔ Menemen Tren Saatleri

Menemen Kütahya arası Mavi tren ve ege Ekspresi ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise ilk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 352 km olup yaklaşık 9s:15dk sürmektedir. Trene ait Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 34 dir.

Menemen ↔ Kütahya Tren Saatleri

Menemen Kütahya Menemen Arası  Anahat Trenlerinden  Ege ekspresi ve Mavi Treni Çalışır.

menemen KALKIŞTREN ADIKÜTAHYA KALKIŞ
07:24TCDD00:40
18:39TCDD09:40

Kütahya ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer ? 

Menemen Kütahya Arası Trenle Yaklaşık 10 Saat sürmektedir. Menemen Kütahya Trenle kaç km ? Kütahya Menemen Arası Tren mesafesi 352 km dir.

Kütahya – Menemen tren ile kaç saat sürer ? Menemen – Kütahya arası Tren yolu mesafesi 352 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat sürmektedir, Menemen-Kütahya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen – Kütahya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Menemen ↔ Kütahya Tren fiyatları

  • İ Mavi Treni Pulman Tam 34 TL
  • İ Mavi Treni Kuşetli 48 TL
  • İ Mavi Treni Yataklı Tek kişi  122 TL  Çift Kişi 92 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 17 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 27 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kütahya Garından Menemen tren istasyonuna ve Menemen Garından Kütahya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Menemen Kütahya Tren Yolu Güzergahı

Kütahya Menemen Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Kütahya Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır

Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır Kütahya Tren istasyonu telefonu ? 0 274 223 61 21 dır

Kütahya – Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Menemen – Kütahya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Kütahya – Menemen Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır..

Menemen – Kütahya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kütahya ve Menemen dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Menemen – Kütahya Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Kütahya – Menemen treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kütahya – Menemen Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Menemen – Kütahya Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Menemen – Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Kütahya tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Kütahya veya Menemen istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen – Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Kütahya Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Menemen – Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir..

Kütahya – Menemen Tren saatleri? Kütahya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kütahya – Menemen Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise ilk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir.

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir