Kütahya – Menemen Tren Saatleri

Menemen – Kütahya Tren Saatleri

Tren AdıKütahyaMenemen
4 Eyül09:4507:26
İzmavi01:0419:35
Menemen Kütahya Tren saatleri temmuz 2021

Menemen Kütahya Menemen Arası  Anahat Trenlerinden  Ege ekspresi ve Mavi Treni Çalışır.

Menemen Kütahya arası Mavi tren ve ege Ekspresi ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kütahya Gardan İlk tren 01:04 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise ilk tren 07:26 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 352 km olup yaklaşık 9 saat 15 dakika sürmektedir. Trene ait Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 41 dir.

Kütahya ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer ? 

Menemen Kütahya Arası Trenle Yaklaşık 10 Saat sürmektedir. Menemen Kütahya Trenle kaç km ? Kütahya Menemen Arası Tren mesafesi 352 km dir.

Kütahya – Menemen tren ile kaç saat sürer ? Menemen – Kütahya arası Tren yolu mesafesi 352 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat sürmektedir, Menemen-Kütahya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen – Kütahya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Menemen ↔ Kütahya Tren fiyatları

  • İ Mavi Treni Pulman Tam 41 TL
  • İ Mavi Treni Kuşetli 48 TL
  • Ege Ekspresi 39 TL
  • İ Mavi Treni Yataklı Tek kişi  122 TL  Çift Kişi 166 TL

MENEMEN – KÜTAHYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kütahya Garından Menemen tren istasyonuna ve Menemen Garından Kütahya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Menemen Kütahya Tren Yolu Güzergahı

Kütahya Menemen Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır

Kütahya Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır

Kütahya Tren istasyonu telefonu 0 274 223 61 21 dır

Kütahya – Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Menemen – Kütahya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Kütahya – Menemen Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır..

Menemen – Kütahya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kütahya ve Menemen dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Menemen – Kütahya Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Kütahya – Menemen treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kütahya – Menemen Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Menemen – Kütahya Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Menemen – Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Kütahya tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Kütahya veya Menemen istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen – Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Kütahya Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Menemen – Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir..

Kütahya – Menemen Tren saatleri?

Kütahya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kütahya – Menemen Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise ilk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir.

mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir