Nazilli ↔ Selçuk Tren Saatleri

Nazilli Selçuk arası 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 7 sefer yapılmaktadır. Nazilli den İlk tren 05:45 saatinde hareket etmektedir. Selçuk dan ise ilk tren 08:24 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 105 km olup yaklaşık 2 Saat sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 9 TL dir.

Selçuk ↔ Nazilli Tren Saatleri

selçuk kalkıştren adınazilli kalkış
08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48TCDD05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24

Selçuk Nazilli Selçuk Arası Bölgesel Trenler Dnzli Bsmne, Bsmne Nazilli  ile Hergün karşılıklı 7 sefer düzenlenir

Nazilli ↔ Selçuk Tren fiyatları

  • Selçuk Nazilli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet fiyatı 8,5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Nazilli ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer ?

Nazilli Selçuk Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat  sürmektedir. Selçuk Nazilli Trenle kaç km ? Nazilli Selçuk Arası Tren mesafesi 105 km

Selçuk Nazilli Tren Yolu Güzergahı

Nazilli Selçuk Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli tren istasyonu

Selçuk Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Nazilli Tren garı çalışma saatleri : 05:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Selçuk Tren istasyonu telefonu ? 0 232 892 60 06 dır Nazilli Tren istasyonu telefonu ? 0 256 214 15 89 dır

Nazilli Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Nazilli Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Nazilli Selçuk tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Selçuk ve Nazilli dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Nazilli Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Selçuk Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli Selçuk Tren saatleri? Nazilli Selçuk Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli den İlk tren 0545 saatinde hareket etmektedir. Yaz Tarifesine göre Selçuk dan ise ilk tren 0824 saatinde hareket etmektedir.

Dnzli Bsmne,

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

Bsmne Nazilli

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir