Sivas Tren Saatleri

Sivas’dan Nerelere Tren Var?  Doğu Ekspresi, Fırat Ekspresi,  Van Gölü Ekspresi ve Sivas Divriği Bölgesel Treni ile Ankara, Batman, Bismil, Divriği, Diyarbakır, Elazığ, Ergani, Erzincan, Erzurum, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Muş, Sivas, Yerköy yönüne hergün tren seferi vardır.

SİVAS TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sivas Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Sivas trenleri Sivas Tren istasyonunda her gün çalışır

Sivas tren garı çalışma saatleri Sivas Tren Garı 24 Saat Açk Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sivas tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Sivas gar

Sivas da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Sivas den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Sivas seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Sivas den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Sivas Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sivas treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Sivas Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Sivas Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Sivas tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Sivas istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Sivas Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Sivas Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Sivas Tren saatleri? Sivas dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Sivas Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Sivasden İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir.

Sivas Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Sivas garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sivas Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Sivas Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir