Sivas Tren Saatleri

Sivas dan Nerelere Tren Var ?  Doğu Ekspresi, Fırat Ekspresi,  Van Gölü Ekspresi ve Sivas Divriği Bölgesel Treni ile Ankara, Batman, Bismil, Divriği, Diyarbakır, Elazığ, Ergani, Erzincan, Erzurum, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Muş, Sivas, Yerköy yönüne hergün tren seferi vardır.

Sivas Tren Seferleri

Sivas ↔ Ankara Sivas ↔ Batman
Sivas ↔ Bismil Sivas ↔ Divriği
Sivas ↔ Diyarbakır Sivas ↔ Elazığ
Sivas ↔ Ergani Sivas ↔ Erzincan
Sivas ↔ Erzurum Sivas ↔ Kars
Sivas ↔ Kayseri Sivas ↔ Kırıkkale
Sivas ↔ Malatya Sivas ↔ Muş

Sivas Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Sivas trenleri Sivas Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Sivas tren garı çalışma saatleri ? Sivas Tren Garı 24 Saat Açk Saatleri Arası Çalışmaktadır. Sivas tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Sivas gar

Sivas da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Sivas den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Sivas seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Sivas den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Sivas Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sivas treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Sivas Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Sivas Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Sivas tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Sivas istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Sivas Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Sivas Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Sivas Tren saatleri? Sivas dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Sivas Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Sivasden İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir.

Sivas Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Sivas garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sivas Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Sivas Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir