Etiket arşivi: 17 Eylül Ekspresi Tren Seferleri

17 Eylül Ekspresi Tren Saatleri

İzmir Bandırma 17 Eylül Ekspresi Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz 17 Eylül Ekspresi İzmir Basmane- Bandırma/ Balıkesir- İzmir Basmane arasında her gün karşılıklı sefer yapar. Yalnızca 2+1 pulman vagonlardan oluşan tren bir Basmane-Bandırma arasındaki seferini 6 saat 40 dakikada tamamlar.

SAYIN TCDD YOLCULARI, COVİD19 NEDENİYLE ANAHAT VE BÖLGESEL TRENLER GEÇİCİ SÜRE İLE DURDURULMUŞTUR. SALGIN DÖNEMİNDE SADECE YHT LER HİZMET VERECEKTİR.

17 eylül ekspresi tren saatleri

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09

17 Eylül Ekspresi ile İzmir Bandırma Kaç Saat Sürer?  5 Saat Sürer

İzmir Balıkesir 17 Eylül Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 20,5 TL, Genç; 16 TL Yaşlı; 10 TL

17 Eylül Ekspresi Tren güzergahı ve durakları

İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Muradiye, Manisa, Saruhanlı, İshakçelebi, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Soğucak, Çukurhüseyin, Balıkesir (Gökköy), Balıkesir, Yeniköy, Susurluk, Aksakal, Kuşcenneti, Bandırma Gar, Bandırma Şehir,

Balıkesir, Çukurhüseyin, Soğucak, Savaştepe, Soma, Kırkağaç, Akhisar, İshakçelebi, Saruhanlı, Manisa, Muradiye, Ayvacık, Emiralem, Menemen, Çiğli, İzmir (Basmane),