Elazığ Tren Saatleri

Elazığ’dan Nerelere Tren Var? Tatvan Elazığ Bölgesel Treni ile Muş’a Fırat Ekspresi ile Malatya Osmaniye Ceyhan Adana Van gölü Ekspresi ile Ankara Kırıkkale Yerköy Şefeatlı Kayseri ve Sivas yönüne hergün tren seferi vardır.

Elazığ treni saat kaçta? Elazığ’a tren seferi var mı? tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

ELAZIĞ EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Elazığ Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Elazığ trenleri Elazığ Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Elazığ tren garı çalışma saatleri Elazığ Tren Garı 05:30 – 12:00, 13:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Elazığ tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Elazığ Tren garına ulaşım Elazığ tren istasyonu Elazığ merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Elazığ den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Elazığ seyahatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Elazığ den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Elazığ Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Elazığ treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Elazığ Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Elazığ Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Elazığ tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Elazığ tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Elazığ istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Elazığ Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Elazığ Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Elazığ Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Elazığ Tren saatleri? Elazığ dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Elazığ Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Elazığden İlk tren 00:06 saatinde hareket etmektedir.

Elazığ Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Elazığ garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Elazığ Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Elazığ Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir