Güney Ekspresi Tren Saatleri

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara- Kurtalan- Ankara arasında haftada 5 gün boyunca işlemektedir. Ankara’dan Kurtalan’a pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri , Kurtalan’dan Ankara’ya pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Yataklı vagonlar içerisine iki adet yatak bulunmaktadır. Ranza sistemine sahip olan vagonda aynı zamanda mini buzdolabı, dolap ve lavaboda yer alır. Yolcuların rahatlığını ve konforunun düşünüldüğü bu vagonlarda elektrikli priz ve temiz nevresim hizmeti vardır.

Yemekli vagonda 4’der kişilik masalar bulunmaktadır. Restoran görünümünde olan bu vagonun menüsünde kahvaltı, çorba, sıcak yemek, soğuk sandviç, sıcak içecekler ve soğuk içecekler yer alır.

Tren içerisinde yer alan pulman koltuklar 2+1 sisteme sahiptir. Yolcuların konforunun ve güvenliğinin düşünüldüğü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş oldukça rahat koltuklardır. Bazı koltukların arasında masalar olduğu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer alır. Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını yerleştirebilirler. Trende yer alan bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi bulunur. Vagonun iki tarafında da tuvaletler pulman koltuk tercih eden yolcular için hizmete açıktır.

Örtülü kuşetli vagonların her kompartmanında 4 kişiliktir. Kompartmanda karşılıklı ikişer koltuk sistemine sahiptir ve koltuklar aşağı çekilerek yatak olarak dönüştürülebilmektedir.

SAYIN TCDD YOLCULARI, COVİD19 NEDENİYLE ANAHAT VE BÖLGESEL TRENLER GEÇİCİ SÜRE İLE DURDURULMUŞTUR. SALGIN DÖNEMİNDE SADECE YHT LER HİZMET VERECEKTİR.

Güney Ekspresi Tren saatleri

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Ankaradan Kurtalan Yönüne  Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts  Kurtalandan Ankara Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman Vagon -Yataklı – Vagon Kuşetli vagon bulunmaktadır.

Ankara Kurtalan Güney Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 1 Gün 1 Saat sürer

Ankara Kurtalan Güney Ekspresi tren Fiyatları :

Tam; 44 TL, Genç; 33 TL Yaşlı; 22 TL

Güney Ekspresi ile Kurtalan Ankara Kaç Km ? 1230 Km

Güney Ekspresi Kurtalan Ankara Durakları

Ankara Gar, Irmak, Yahşihan, Kırıkkale, Balışıh, Çerikli, Sekili, Yerköy, Caferli, Şefaatli, Sarıkent, Karasenir, Kanlıca, Yenifakılı, Himmetdede, Boğazköprü, Kayseri, Sarıoğlan, Karaözü, Yeniçubuk, İhsanlı, Şarkışla, Hanlı, Gözmen, Bedirli, Kalın, Yapı, Sivas, Taşlıdere, Bostankaya, Yenikangal, Çetinkaya, Demiriz, Akçamağara, Akgedik, Hekimhan, Malatya, Battalgazi, Fırat, Kuşsarayı, Pınarlı, Baskil, Şefkat, Yolçatı, Uluova, Kürk, Sivrice, Gölcük, Gezin, Maden, Sallar, Ergani, Geyik, Diyarbakır, Ulam, Bismil, Çöltepe, Salat, Batman, Yaylıca, Beşiri, Kurtalan,

Kurtalan, Beşiri, Yaylıca, Batman, Salat, Çöltepe, Bismil, Ulam, Diyarbakır, Geyik, Ergani, Sallar, Maden, Gezin, Gölcük, Sivrice, Kürk, Uluova, Yolçatı, Şefkat, Baskil, Pınarlı, Kuşsarayı, Fırat, Battalgazi, Malatya, Dilek, Yazıhan, Hekimhan, Akgedik, Akçamağara, Demiriz, Çetinkaya, Yenikangal, Bostankaya, Sivas, Kalın, Bedirli, Gözmen, Hanlı, Şarkışla, İhsanlı, Yeniçubuk, Karaözü, Sarıoğlan, Kayseri, Boğazköprü, Himmetdede, Yenifakılı, Kanlıca, Karasenir, Sarıkent, Şefaatli, Caferli, Yerköy, Sekili, Çerikli, Yağlı, Balışıh, Kırıkkale, Yahşihan, Irmak, Ankara Gar,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir