Malatya Tren Saatleri

Malatya dan Nerelere Tren Var?  Fırat Ekspresi, Güney Kurtalan Ekspresi, Van Gölü Ekspresi ile Adana, Ankara, Batman, Bismil, Ceyhan, Diyarbakır, Elazığ, Ergani, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Muş, Osmaniye, Sivas, Yerköy,  yönüne her gün tren seferi vardır.

MALATYA TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Malatya Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Malatya trenleri Malatya Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Malatya tren garı çalışma saatleri? Malatya Tren Garı 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Malatya tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 422 212 40 40 dır.

Malatya Tren garına ulaşım Malatya tren istasyonu Malatya merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Malatya tren istasyonu

Malatya de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Malatya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde  koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon vardır

Malatya seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Malatya den Geçen Tcdd Anahat Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman, Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Malatya treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Malatya Tcdd Ekspres  trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Malatya Tcdd Anahat Ekspress trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise Malatya istasyon gişesinden,  internetten veya telefonla alabilirsiniz. Malatya Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Malatya Tren saatleri? Malatya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Malatya Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Malatyaden İlk tren 00:08 saatinde hareket etmektedir.

Malatya Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Malatya garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Malatya Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Malatya Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir