Kayseri Tren Saatleri

Kayseri’den Nerelere Tren Var? Doğu Ekspresi, Erciyes Ekspresi, Güney Kurtalan Ekpresi, Van Gölü Ekspresi ile Adana, Ankara, Batman, Bismil, Divriği, Diyarbakır, Elazığ, Ergani, Erzincan, Erzurum, Kars, Kırıkkale, Malatya, Muş, Pozantı, Sivas, Yerköy, yönüne hergün tren seferi vardır.

KAYSERİ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kayseri treni saat kaçta? Kayseri’ye tren seferi var mı? Doğu Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Kayseri Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Kayseri garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kayseri tren garı çalışma saatleri Kayseri Tren Garı 24 Saat Açk Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Kayseri tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 352 231 13 13 dır.

Kayseri Tren garına ulaşım Kayseri tren istasyonu Kayseri merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Kayseri tren istasyonu

Kayseri’ye Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kayseri’den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde  koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon vardır

Kayseri seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Kayseri den Geçen Tcdd Anahat Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman, Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kayseri treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kayseri Tcdd Ekspres  trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri Tcdd Anahat Ekspress trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise Kayseri istasyon gişesinden,  internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Kayseri Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri Tren saatleri? Kayseri dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kayseri Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Kayseriden İlk tren 00:06 saatinde hareket etmektedir.

Kayseri Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Kayseri Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kayseri Tren Saatleri 2021 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır.Kayseri tren saatleri ve Kayseri tren bilet fiyatları Kayseri Tren saatleri Sayfalarında  gösterilmektedir. Kayseri Tren kaç saat ? Kayseri Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir