Muş – Elazığ Tren Saatleri

Elazığ – Muş Tren Saatleri

Tren AdıElazığ-MuşMuş-Elazığ
Van Gölü 06:3010:35
Bölgesel (Hergün)06:3010:35
Elazğ Muş Tren Saatleri temmuz 2021

Elazığ Muş Elazığ Arası Tatvan Bölgesel Treni Hergün Çalışmaktadır. Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Elazığ Muş arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ve Raybüs ile karşılıklı sefer yapılmaktadır. Gün içinde Elazığ’dan hergün sabah 06:30 saatinde Bölgesel tren kalkış yapmakta, Muş’dan her sabah 10:35 saatinde bölgesel tren hareket etmektedir. Bu yolculuk 251 km olup ortalama 4 saat 24dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 21 TL dir.

Muş Elazığ Muş arasında haftada 2 gün çalışan Van gölü Ekspresi Elazığ dan Haftanın Salı ve Pazar günleri Muş dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Elazığ – Muş Tren fiyatları

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi 189 TL

MUŞ – ELAZIĞ VAN GÖLÜ EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Muş treni saat kaçta? Elazığ’a tren seferi var mı? Van gölü Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Muş – Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Muş Elazığ Muş Arası Trenle Yaklaşık  4,5 Saat sürmektedir.

Elazığ – Muş tren ile kaç saat sürer? Muş – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 251 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 31 dakika sürmektedir, Muş-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Muş – Elazığ tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Elazığ Muş Tren Güzergahı

Muş Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Muş Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Muş Tren istasyonuna her gün Tren seferleri düzenlenir. Muş Elazığ Muş ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Muş Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Muş tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Muş Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu: 0 424 212 18 67 dır.

Muş Tren istasyonu telefonu: 0 436 216 11 17 dır.

Elazığ – Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Muş – Elazığ arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Elazığ – Muş Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Muş – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Elazığ ve Muş dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Van gölü ekspresinde Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Elazığ – Muş treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Elazığ – Muş Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Van gölü Ekspresinde yemekli vagon vardır.

Muş – Elazığ tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Elazığ veya Muş istasyon gişesinden, Van gölü Ekspresi treni ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Muş – Elazığ Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Elazığ Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Muş Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Elazığ – Muş Tren saatleri?

Elazığ dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Elazığ – Muş Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Elazığ istasyondan İlk tren 07:05 saatinde hareket etmektedir. Muş dan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.

Van gölü Ekspresi

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021
ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİTATVAN
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓06:30Tatvan↓09:00
Genç↓09:16Muş↓10:35
Muş↓11:22Genç↓12:35
Tatvan Varış12:53Elazığ Varış15:20
Elazığ Muş Tatvan tren saatleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Tatvan Elazığ Muş Bölgesel Treni Ara durakları

Tatvan KalkışTren SaatleriElazığ KalkışTren Saatleri
Tatvan09:00Elazığ06:30
Rahova09:17Yurt06:49
Sıcaksu09:36Çağlar06:59
Bahçetepe12:06Muratbağı07:39
Muş10:35Palu07:59
Kurt10:59Beyhan08:20
Ulukaya11:11Ekerek08:35
Oymapınar11:49Suveren08:51
Bozkanat12:03Hodan08:58
Uyanık12:07Genç09:16
Genç12:35Uyanık09:46
Hodan12:51Bozkanat09:52
Suveren12:59Oymapınar10:12
Ekerek13:15Ulukaya10:45
Beyhan13:29Kurt10:58
Palu13:49Muş11:22
Muratbağı14:07Bahçetepe12:06
Çağlar14:47Sıcaksu12:20
Yurt14:58Rahova12:40
Elazığ15:20Tatvan12:53
Tatvan Elazığ Muş Bölgesel Treni Ara durakları Ağustos 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir