Muş Tren Saatleri

Muş’dan Nerelere Tren Var?  Van gölü Ekspresi ile ve Muş Elazığ Ankara, Elazığ, Kayseri, Kırıkkale, Malatya,  Sivas, Yerköy  yönüne hergün tren seferi vardır.

MUŞ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Muş treni saat kaçta? Muş’a tren seferi var mı? Vangölü Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Muş Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Muş trenleri Muş Tren istasyonunda he rgün çalışır

Muş tren garı çalışma saatleri? Muş Tren Garı 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Muş tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 436 216 11 17 dır.

Muş da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Muş den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Muş seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Muş den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Muş Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Muş treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Muş Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Muş Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Muş tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Muş tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Muş istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Muş Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Muş Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Muş Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Muş Tren saatleri? Muş dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Muş Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Muşden İlk tren 00:11 saatinde hareket etmektedir.

Muş Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Muş garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Muş Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Muş Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir