Mersin Tren Saatleri

Mersin’den Nerelere Tren Var? Mersin Bölgesel Treni ile Tarsus Adana Ceyhan Osmaniye Erzin Dörtyol Islahiye ve iskenderun yönüne hergün tren seferi vardır.

MERSİN TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Mersin treni saat kaçta? Mersin’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Mersin tren garı çalışma saatleri? Mersin Tren Garı 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Mersin tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 324 231 12 67 dır. Adresi; Yeni Mahallesi, Akdeniz/Mersin

Mersin Tren garına ulaşım Mersin tren istasyonu Mersin merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Mersin Garı, Mersin Akdeniz de dir. Gar da Mersin-İskenderun, Mersin-Islahiye ve Adana-Mersin bölgesel trenleri çalışmaktadır hatlarına hizmet vermektedir. Yapılış tarihi: 1886 Çalışan platformlar: 4 tanedir. Yeniden inşa ediliş tarihi ise 1955 dir

Mersin de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Mersin den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Mersin seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Mersin den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Mersin treninde Yiyecek içecek bulunur mu?  Mersin Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Mersin tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Mersin istasyon gişesinden, Mersin Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Tren saatleri? Mersin dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Mersin Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Mersin dan ilk tren 00:02 da hareket etmektedir

Mersin Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Mersin garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Mersin Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Mersin Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir