Adana Tren Saatleri

Adana Erciyes Ekspresi ile Pozantı Niğde Kayseri ye Fırat Ekspresi ile Osmaniye Malatya Elazığ a Toros Ekspresi ile Ereğli Karaman Konya ya Bölgesel Trenerle Mersin Islahiye ve iskenderun yönüne hergün 32 tren seferi vardır

Ceyhan Dörtyol Elazığ Ereğli Islahiye İskenderun Karaman Kayseri Konya Malatya Mersin Niğde Osmaniye Pozantı Tarsus Ulukışla Yenice

Adana tren Fiyatları

ADANA EN UCUZ TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

adana tren istasyonu

Adana Tren garı şehir merkezinde Sular civarındadır. Tarihi 1912 yılına dayanmaktadır. Gar Halen Nostaljik bir atmosfere sahiptir.

Adana tren garı çalışma saatleri ? 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Adana tren Garı telefon numarası Telefonu 0 322 453 3172 dır.

Adana Tren garına ulaşım Adana tren istasyonu Adana merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Adana Tren garına en yakın otel Akkoç Oteldir Yüreme mesafesi 500 m olup araçla 7 dakika sürmektedir

Adana tren istasyonuna Adana otobüs garajları 8 km olup Araçla 22 dk da gidilir

Adana Tren Garı Tcdd büynyesinde, Adana şehir merkezinde Sular mevkiindedir. 1912 yılında inşaası biten Adana istasyonu; Gar binası, lojmanları ve bakım-tamir atölyeleri ile şehrin ortasında yaklaşık 450.000 m² büyüklükte bir alana kurulmuştur. Adana Garının ön tarafında Uğur Mumcu Meydanı bulunmaktadır. Buraya üç sivri kemerle açılan, Büyük geniş ve yüksek bir mekana sahip olan orta bölümde bekleme salonu, gişeler, danışma ve eşya emanet bölümü gibi bölümler tren yolcularına hizmet vermektedir. 1, bölümün üst katında VIP salonu, hareket memurluğu, ve Adana gar müdürlüğü vardır. Gar binasını sağlı sollu lojmanlar tamamlamaktadır. İstasyonunda, üç yolcu peronu bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir