İzmir Tren Saatleri

İzmir’den Nerelere Tren Var? 

İzmir Anahat ve  Bölgesel Trenleri ile İzmir, Afyon, Akhisar, Akşehir, Alaşehir, Aydın, Balıkesir, Bandırma, Çiğli, Denizli, Eskişehir; Gaziemir, Konya, Kütahya; Manisa, Menemen, Nazilli, Ödemiş, Salihli, Selçuk, Soma, Söke, Tavşanlı; Tire, Torbalı, Turgutlu, Uşak, ısparta yönüne hergün tren seferi vardır.

İzmir Basmane tren garı

İZMİR EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İzmir Basmane Tren saatleri?

İzmir Basmane dan diğer istasyonlara giden trenlere ait İzmir Basmane Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz İzmir Basmaneden İlk tren 00:08 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Tren Saatleri 2019 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır.İzmir tren saatleri ve İzmir tren bilet fiyatları İzmir Tren saatleri Sayfalarında  gösterilmektedir.

İzmir treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

İzmir Basmane Trenle Kaç Saat sürer?

Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer İzmir Basmane garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İzmir tren garı çalışma saatleri Nedir?

İzmir Basmane Tren Garı Gün içi 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

İzmir Basmane tren biletini nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Tren biletinizi sadece Seyehat günü İzmir Basmane istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz.

İzmir Basmane Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İzmir Basmane Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Basmane Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Basmane tren Garı telefon numarası Nedir?

Basmane Tren istasyonunun Telefonu 0 232 484 86 38 dır.

İzmir Tren garına ulaşım İzmir tren istasyonu İzmir merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

İzmir Tren kaç saat ? İzmir Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

izmir alsancak tren garı

İzmir Basmane de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Basmane den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

İzmir Basmane seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir?

İzmir Basmane den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, İzmir Basmane Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Basmane treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Basmane Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. İzmir Basmane Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

İzmir Basmane Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır?

Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer İzmir Basmane Tren bileti sayfalarından veya eybis ten öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir