İzmir Tren Saatleri

İzmir dan Nerelere Tren Var ?  İzmir Anahat ve  Bölgesel Trenleri ile İzmir, Afyon, Akhisar, Akşehir, Alaşehir, Aydın, Balıkesir, Bandırma, Çiğli, Denizli, Eskişehir; Gaziemir, Konya, Kütahya; Manisa, Menemen, Nazilli, Ödemiş, Salihli, Selçuk, Soma, Söke, Tavşanlı; Tire, Torbalı, Turgutlu, Uşak, yönüne hergün tren seferi vardır. 6 Tem 2019 22:09

İzmir den Kalkan Trenler ve Saatleri

 İzmir ↔ Afyon İzmir ↔ Akhisar
 İzmir ↔ Akşehir İzmir ↔ Alaşehir
 İzmir ↔ Ankara İzmir ↔ Aydın
 İzmir ↔ Balıkesir İzmir ↔ Bandırma
 İzmir ↔ Çiğli İzmir ↔ Denizli
 İzmir ↔ Eskişehir İzmir ↔ Gaziemir
 İzmir ↔ Konya İzmir ↔ Kütahya
 İzmir ↔ Manisa İzmir ↔ Menemen
 İzmir ↔ Nazilli İzmir ↔ Ödemiş
 İzmir ↔ Salihli İzmir ↔ Selçuk
 İzmir ↔ Soma İzmir ↔ Söke
 İzmir ↔ Tavşanlı İzmir ↔ Tire
 İzmir ↔ Torbalıİzmir ↔ Turgutlu
 İzmir ↔ Uşakİzmir İzban

İzmir Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
İzmir trenleri İzmir Tren istasyonunda hergün çalışır ?

İzmir Basmane tren garı

İzmir Basmane tren garı çalışma saatleri ? İzmir Tren Garı 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

İzmir Basmane tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 232 484 86 38 dır.

İzmir Tren garına ulaşım İzmir tren istasyonu İzmir merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

İzmir Tren Saatleri 2019 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır.İzmir tren saatleri ve İzmir tren bilet fiyatları İzmir Tren saatleri Sayfalarında  gösterilmektedir.
İzmir Tren kaç saat ? İzmir Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

izmir alsancak tren garı

İzmir Basmane de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : İzmir Basmane den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

İzmir Basmane seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? İzmir Basmane den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, İzmir Basmane Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Basmane treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : İzmir Basmane Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. İzmir Basmane Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

İzmir Basmane tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise İzmir Basmane tcdd biletinizi sadece Seyehat günü İzmir Basmane istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Basmane Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. İzmir Basmane Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Basmane Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Basmane Tren saatleri? İzmir Basmane dan diğer istasyonlara giden trenlere ait İzmir Basmane Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz İzmir Basmaneden İlk tren 00:08 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Basmane Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer İzmir Basmane garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.İzmir Basmane Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer İzmir Basmane Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir